Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejne tragedie

Igor poznaje prawdę o ojcu. Żaneta przezywa chwile grozy.

Wżyciu osobistym KubaWesołowski (24) już od ponad roku jest wierny jednej dziewczynie - Agnieszce Szczurek; jako absolwent Wydziału Dziennikarstwa, od kilku miesięcy zmaga się z pisaniem pracy magisterskiej...A w "Na Wspólnej"? Po rozstaniu z Mają serialowy Igor już nie pragnie miłości na całe życie - zmienia się w "pana urażonego" , traktującego dziewczyny instrumentalnie.

Reklama

Zaangażowany bez reszty w pracę w redakcji, pisze artykuł o handlarzach sterydami i przypadkiem trafia do ojca (Wojciech Majchrzak), który...tym właśnie się trudni. Igor, wciąż niemogący mu wybaczyć odejścia od matki, teraz jest również oburzony jego "działalnością" .

Anna Guzik (33), której gwiazda ostatnio nieco przygasła, jako serialowa Żaneta przeżywać będzie koszmarne chwile. Niespodziewanie zjawi się była żona jej aktualnego ukochanego, Ewelina(Magda Kasprzyk), oskarżając mężczyznę o molestowanie seksualne ich wspólnego dziecka. Żaneta jej uwierzy. Nie mogąc sobie darować, że naraziła na to również własną córkę, głucha na argumenty Juliana (Maciej Wierzbicki), nie wpuści go do domu i zakaże zbliżania się do Mani...

Imperium TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje