Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Już dziś ślub! Nie przegap!

Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów, ale i oczywiście fani tych aktorów. A chodzi o serialową parę Kamila i Zuzę, których grają Małgosia Socha i Kazimierz Mazur.

Kamil i Zuza przechodzili ze sobą rożne chwile, radosne i smutne, ale zawsze byli dla siebie wsparciem wzmacniając swój związek. A los wielokrotnie wystawiał ich na ciężkie próby. Problemy alkoholowe Kamila i wiadomość o nieuleczalnej chorobie Zuzy to momenty, które może przetrwać tylko prawdziwe i piękne uczucie.

Reklama

I jak się okazuje pomimo poważnego sprzeciwu ojca Kamila, dziś młodzi zakochani staną na ślubnym kobiercu i oficjalnie ogłoszą światu, że są ze sobą na dobre i na złe.

A ślub oczywiście przyniesie kilka niespodzianek... Zdradzamy, co się wydarzy w dzisiejszym docinku. Tuż przed ślubem Marta (Joanna Jabłczyńska) z Gosią (Anna Kerth) będą pomagać Zuzie w ostatnich przygotowaniach. Natomiast stresującego się Kamila na duchu podtrzymywał będzie ojciec Zuzy. Tymczasem wychodząca z domu na ślub Honorata (Aleksandra Konieczna) zadzwoni do Romana (Waldemar Obłoza), który jak się okaże gdzieś zniknie..., a Kamil do ostatniej chwili będzie na niego czekał... Czy Roman zjawi się na uroczystości? Czy w tak ważnym dniu okaże wsparcie synowi?

Emisja: 30 listopada, godzina 20.05

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zuza jest już panią Hofferową!

Kolejny serialowy ślub

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje