Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10413
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Janusz pada na kolana

Połączyła ich niespodziewana, gorąca miłość. Minęło jednak sporo czasu, zanim Janusz (Radosław Pazura) mógł poprosić Martę (Joanna Jabłczyńska) o rękę.

Na ten rozwód czekała nie tylko Marta i Filip (Marcin Chochlew). Także Janusz, który chciał jak najszybciej oświadczyć się ukochanej. Zanim to jednak uczyni, szczerze porozmawia ze swoją byłą żoną Sylwią (Dorota Chotecka).

Reklama

- Musisz przyjąć do wiadomości, że już nigdy nie będziemy razem, bo ja kocham tylko Martę! - powie jej bezceremonialnie.

Czy wściekła Sylwia pogodzi się ostatecznie z tym faktem?

Rozstanie z klasą

Przed ostatnią sprawą rozwodową Filip postanowi sprzedać mieszkanie i podzielić się pieniędzmi z Martą. Konarska nie zechce ich przyjąć, bo wie, że apartament kupili rodzice jej męża.

Zgodzi się dopiero wtedy, gdy Filip zaproponuje, by pieniądze przeznaczyć na przyszłość ich synka.

A gdzie on zamieszka? Z Iwoną (Aleksandra Mikołajczyk). Konarski poinformuje o tym swoją matkę. Zaznaczy przy tym, że nowy związek wcale nie musi skończyć się ślubem.

Czyżby nie wyleczył się z miłości do Marty?

Błyskawiczne zaręczyny

Na sprawie rozwodowej Filip po raz pierwszy otwarcie przyzna, że jest z kimś związany. Marta będzie tym faktem poruszona i zaskoczona. Po rozprawie, która zakończy się rozwodem w pokojowej atmosferze, Konarski przedstawi swojej byłej już żonie Iwonkę. Martę nieco urazi to, że Filip bardzo szybko się pocieszył.

Jednak uda się jej zapomnieć o rywalce, bo jeszcze tego samego dnia czeka ją jakże romantyczna niespodzianka! Po powrocie do domu Janusz padnie przed nią na kolana, włoży na jej palec pierścionek zaręczynowy i zapyta, czy zechce zostać jego żoną. Odpowiedź ukochanej będzie krótka: "tak"! 

Będziemy świadkami tych wydarzeń w 1595. odcinku "Na Wspólnej".
a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje