Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak raper Wujek Samo Zło trafi na Wspólną

Raper Wujek Samo Zło (właściwie Maciej Gnatowski) zostanie wkrótce nowym klientem Romana (Waldemar Obłoza). Artysta zatrudni Hoffera do remontu swojego studia nagrań. Poznaj szczegóły!

Ujawniamy, że w 1899. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 9 kwietnia) Roman odbierze telefon od mężczyzny poszukującego ekipy remontowej.

Reklama

Hoffer zgodzi się spotkać z nim za parę dni. Jednak wkrótce ów mężczyzna zjawi się u niego osobiście wraz z dwoma dresiarzami. Będzie oczekiwał, że Roman przyjmie jego zlecenie bez zwłoki. Na zachętę rzuci na stół zwitek banknotów o dużych nominałach.

Hoffer zapyta go, czym właściwie się zajmuje. Mężczyzna autentycznie zdziwi się, że ktoś może nie znać znanego rapera Wujka Samo Zło!

Jeden z dresiarzy da Romanowi do zrozumienia, że nie zawsze są tacy grzeczni. Hoffer stwierdzi, że nie ma na razie wolnych terminów. 

Maciej Gnatowski wyciągnie wtedy kolejny plik pieniędzy z nadzieją, że się dogadają. Poradzi Hofferowi, żeby zastanowił się, jak poprzesuwać terminy i jak najszybciej dał mu znać.

Mocno wystraszony Roman dopiero po wyjściu gości zauważy, że zostawili mu słoną zaliczkę. Wieczorem Gnatowski zadzwoni do Hoffera z wyrzutami, że dotychczas nie dostał odpowiedzi. Zasugeruje, że nie chce nawet słyszeć o odmowie. Chcąc nie chcąc, Hoffer zgodzi się przyjąć zlecenie. Uzna, że Wujek Samo Zło to... gangster.

W naszej galerii znajdziecie fotosy z telenoweli "Na Wspólnej" z udziałem rapera Macieja Gnatowskiego (Wujek Samo Zło).

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Wujek Samo Zło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje