Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10228
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Irek wyskoczy na Wspólną

Popularność gwiazd „M jak miłość” sprawia, że coraz częściej robią karierę także poza ich serialem matką. Maciej Jachowski, czyli Irek Podleśny, został właśnie zaproszony do zagrania epizodu w „Na Wspólnej” w TVN.

W kilku odcinkach tej produkcji zagra Piotra Czubaka, który zaznaczy się w życiu Małgosi Zimińskiej.

Reklama

- Odcinki z moim udziałem najprawdopodobniej zostaną wyemitowane dopiero na przełomie listopada i grudnia - ujawnia.

- Nie mogę więc zdradzać za wielu szczegółów.

Praca na planie "Na Wspólnej" zupełnie nie koliduje ze zdjęciami, które Maciej Jachowski ma w serialu "M jak miłość". Obecnie widzowie mogą śledzić na ekranie, jak rozwija się uczucie jego bohatera Irka do Mirki Kwiatkowskiej (Andżelika Piechowiak), właścicielki biura matrymonialnego.

Sielanka już niedługo zostanie przerwana. Wyjdzie na jaw, że kilka miesięcy wcześniej Podleśny założył się z Kubą (Przemek Cypryański) o to, że poderwie atrakcyjną bizneswoman.

- Mój bohater będzie tak zaabsorbowany rozwijającym się uczuciem, że zupełnie zapomni o zakładzie, będącym radosną twórczością dwóch podpitych facetów - tłumaczy Maciej Jachowski.

Mirka zezłości się nie na żarty.

- Urażona kobieca duma spowoduje, że nie będzie chciała mnie znać - zdradza aktor.

- Szaleńczo zakochany w niej Irek postanowi wszystko naprawić. Będzie przepraszał, kajał się i skamlał. Zabierze się do tego nieporadnie, a wynika to chyba z tego, że - mimo wszystko - ma niewielkie doświadczenie z kobietami.

Czy serce Mirki zmięknie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje