Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9886
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Internetowa gra Dudków

Od przyjścia na świat małej Klementynki (Karolina Brzosko) w małżeństwie Izabeli (Anna Korcz) i Jerzego Dudków (Wojciech Wysocki) układa się coraz gorzej.

Zdradzamy, że w 1271. odcinku "Na Wspólnej" Iza wyśle do męża maila, w którym wyleje swoje wszystkie żale. Niestety, nie będzie umiała powiedzieć mu tego prosto w oczy. A to oznacza, że Dudkowie nie potrafią już nawet ze sobą normalnie rozmawiać.

Reklama

Jaka będzie reakcja pisarza na list Izy, w którym bizneswoman stwierdzi, że jest jej źle w związku? Otóż pan Dudek napisze odpowiedź i również wyśle ją mailem! Iza przeczyta ją dopiero po jego wyjściu z domu. Ku jej zdziwieniu, Jerzy oświadczy w swoim liście, że on także nie czuje się szczęśliwy w małżeństwie!

Dla Izy będzie to szok. Postanowi działać. Napisze do Jerzego kolejnego maila, w którym przedstawi się jako jego wielbicielka i opisze kłopoty w swoim związku.

Jerzy - o dziwo - nie domyśli się mistyfikacji. Co więcej - odpisze wielbicielce i poskarży się, że i on ma obecnie problemy rodzinne.

Ton, w jakim Jerzy odpisze zupełnie obcej kobiecie, świadczy o tym, że pisarz szuka nowych wrażeń i wentylu dla codzienności. Przerażona Iza postanowi kontynuować tę korespondencję. Liczy, że w ten sposób dowie się o swoim mężu czegoś, czego on nie chce lub nie potrafi powiedzieć jej wprost.

Do czego doprowadzi ta internetowa gra?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje