Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Igor wda się w romans z dawną ukochaną?

​Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)?


Ujawniamy, że Igor i Maja spotkają się przypadkiem na ulicy w 1671. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 26 listopada). Przypomnijmy, że Kochanowska to chyba największa miłość w dotychczasowym życiu Nowaka.

Reklama

Ona dla niego uciekła sprzed ołtarza Tadeuszowi (Jacek Poniedziałek). Lecz gdy okazało się, że spodziewa się dziecka, wróciła do byłego kochanka i razem z nim wyjechała z Polski. Igor został na lodzie i długo nie mógł się po tym otrząsnąć. Gdy po latach zobaczy ją po raz pierwszy, będzie bardzo zmieszany i niezbyt skory do rozmowy. Maja, widząc że to nieodpowiednia pora na dialog, szybko pożegna się i odejdzie. Igor nie będzie mógł oderwać oczu od oddalającej się Kochanowskiej...

Następnego dnia Maja zadzwoni do Nowaka i zaproponuje mu spotkanie. Wyjaśni, że wczoraj nie mieli czasu porozmawiać, a ona jest ciekawa, co u niego. Umówią się w kawiarni.                                                             

- Niedawno wróciłam ze Sztokholmu - wyzna Maja. - Rozwiodłam się z Tadeuszem. Właściwie nigdy go nie kochałam. Myliłam się, myśląc, że przyjaźń i dziecko zastąpią uczucie. Do Polski przyjechałam ze swoją córeczką Julią.                   

Oszołomiony Igor wyzna, że i on ma córeczkę o tym imieniu. Zaskoczona Maja zapyta Nowaka, czy ożenił się.                                               

- Dopiero zamierzam to zrobić - stwierdzi Nowak.

Podczas rozmowy w kawiarni Kochanowska wyraźnie da Igorowi do zrozumienia, że jest wolna i chętna...

Jeszcze tego samego dnia Magda Żebrowska odkryje w telefonie Nowaka połączenia z Mają. Postawiony pod ścianą Igor przyzna, że widział się z Kochanowską. To wyznanie doprowadzi Magdę do szału. Uzna, że skoro Nowak przemilczał fakt spotkania z kobietą, którą kiedyś kochał, musi mieć coś na sumieniu. W końcu uda mu się zapewnić Magdę, że to było pierwsze i ostatnie spotkanie z Mają.

Od tej pory jednak Żebrowska nie będzie potrafiła powstrzymać się od dyskretnego sprawdzania Igora. Czy Nowak da jej powody do zazdrości?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje