Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują jubileusz 20-lecia serialu! Wyjątkowa sesja

27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie obchodził jubileusz 20-lecia! To jeden z najdłużej nadawanych seriali telewizyjnych w Polsce, cieszący się wysoką oglądalnością i sympatią widzów.

W warszawskim Pin-up studio odbyła się sesja zdjęciowa, na której pojawili się aktorzy związani z produkcją od samego początku, jak i ci, którzy dołączyli do serialu znacznie później m.in. Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław Hryniewicz (Włodek Zięba), Sylwia Gliwa (Monika Zięba), Anna Guzik (Żaneta Zięba-Kopeć), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Aleksandra Konieczna (Honorata Leśniewska), Waldemar Obłoza (Roman Hoffer), Joanna Jabłczyńska (Marta Hoffer-Konarska) i Jakub Wesołowski (Igor Nowak) i wielu innych. 

Jak wspominają swoje początki w serialu? 

Reklama

"Na Wspólnej': Dwie dekady na planie serialu

"W 'Na Wspólnej' jestem od pierwszego dnia zdjęciowego. Wówczas po raz pierwszy występowałam przed kamerą, co było dla mnie sporym stresem. Czuję się bardzo zżyta ze swoją bohaterką, aktorami, ekipą i całym planem" - przyznała Sylwia Gliwa, najmłodsza córka serialowych Ziębów. 

"Niesamowite, jak ten czas szybko leci. Czuję, jakbyśmy zaczynali wczoraj, a już minęło dwadzieścia lat! Miałem to aktorskie szczęście, że gram od pierwszego klapsa i życzę sobie, żeby ta przygoda trwała jak najdłużej" - dodał Mieczysław Hryniewicz

Serial przyniósł też dużą popularność Jakubowi Wesołowskiemu, który zaczynając swoją przygodę "Na Wspólnej", był jeszcze nastolatkiem. "To miała być roczna przygoda, potem na dwa, w końcu na cztery lata, a dziś świętujemy dwadzieścia lat. Trafiłem do świata, do którego nigdy nie aspirowałem, traktując do tak dobrą zabawę, przekraczanie swoich barier i sposób na zarobienie pieniędzy. I raptem stało się to nieodłączną częścią mojego życia. Igor z niepokornego nastolatka nadal nie potrafi uporządkować swojego życia" - dodał Jakub Wesołowski. 

Wyrazistą postać od wielu lat gra również Katarzyna Walter, czyli serialowa Agnieszka Olszewska. "W 'Na Wspólnej' gram ponad szesnaście lat i muszę przyznać, że to dość kontrowersyjna postać, która wzbudza skrajne emocje zmagając się z nieudanymi operacjami medycyny estetycznej, czy uganiając się za młodym kochankiem. W sztuce nie ma nic gorszego niż kreowanie przezroczystych postaci, które piją herbatkę na imieninach u cioci. 'Na Wspólnej to moja macierz, a szefową Grażynę Kozłowską nazywam panią matką, bo stworzyła fantastyczną produkcję i niesamowitą atmosferę na planie" - dodała Katarzyna Walter.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy