Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Grażyna Wolszczak ma depresyjne myśli?

Aktorka znana serialowym widzom z roli Basi Brzozowskiej z "Na Wspólnej", wydaje się pogodną, uśmiechniętą osobą, a jednak w pewnych kwestiach traci dobry humor...

Grażyna Wolszczak, jak każda kobieta lubi dbać o siebie. Kilka razy zdecydowała się na odważne "poprawki" w swoim wyglądzie. Po raz pierwszy - w 1987 roku, kiedy zmieniła kształt nosa:

Reklama

- Po operacji pytałam znajomych, czy zauważyli różnicę w moim wyglądzie. Prawie nikt nie spostrzegł, że mam zmieniony nos - śmieje się aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo".

Ostatnio aktorka zmieniła kolor włosów... - Nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś zostanę blondynką. Zmiana koloru włosów następowała powoli, w ciągu dwóch lat. Ostateczny efekt bardzo mi odpowiada. Bawi mnie to, że ludzie nie poznają mnie na ulicy albo słyszę: "Ale jest pani podobna do tej aktorki" - mówi Grażyna Wolszczak.

Ale bywają dni, kiedy gwiazda zamiast się cieszyć, wpada w melancholijne nastroje. Czarne myśli ogarniają aktorkę zwłaszcza... w dzień jej urodzin:

- Nigdy nie byłam specjalnie przywiązana do rocznic ani nie odczuwałam potrzeby ich celebrowania. A już od ładnych paru lat nie ma czego świętować. Urodziny to raczej dzień niewesołych refleksji o upływającym czasie. Kolejne rocznice po prostu ignoruję. Nie robię też postanowień ani urodzinowych ani noworocznych - zapewnia.

Cóż, jak widać nawet te gwiazdy, które "poprawiały" swoją urodę w sposób nienachalny muszą zmierzyć się z upływający czasem...

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Grażyna Wolszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje