Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10700
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emocjonująca wiosna w serialu "Na Wspólnej"!

Pojawienie się Magdy Gessler, rozstanie Marty i Pawła, bankructwo Izy, narodziny dziecka Nicole i Mikołaja to zaledwie namiastka tego, co zobaczymy w nowych odcinkach serialu!


Królowa "Kuchennych rewolucji" w barze Ziębów

Reklama

Ta wiadomość obiegła media już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz cała prawda wyjdzie na jaw... "Na Wspólnej" czeka totalna rewolucja, której przewodniczyć będzie nie kto inny, jak Magda Gessler! Słynna restauratorka odwiedzi bar Ziębów na zaproszenie Moniki. Maria, nieuprzedzona o tym pomyśle, wcale nie zamierza kłaniać się przed Magdą i hołdować jej pomysłom.

Co wyjdzie ze starcia dwóch tak silnych charakterów? Pewne jest to, że widzów TVN czeka rewolucja, jakiej jeszcze nie widzieli! I co najważniejsze nie będzie ona jedyną w tym sezonie "Na Wspólnej". Rozstanie Marty i Pawła, bankructwo Izy, narodziny dziecka Nicole i Mikołaja to zaledwie namiastka tego, co zobaczymy w nowych odcinkach serialu.

Magda Gessler przybędzie do Ziębów z chęcią pomocy w przywróceniu świetności ich interesu. Już na progu spotka ją niespodzianka, bo okaże się, że Maria wcale jej nie wyglądała... Co więcej, Ziębowa nie widzi w swojej kuchni żadnej potrzeby zmiany! Magda z kolei jest wprost odmiennego zdania...

I tak zacznie się jedna z najtrudniejszych rewolucji, jakie kiedykolwiek przyszło pani Gessler przeprowadzić. W ciągu tych czterech dni w barze na Wspólnej będzie aż kipiało od emocji! Trudno bowiem o kompromisy, kiedy jedna i druga "wie lepiej". Jako że ani Magda, ani Maria nie są skore do żadnych ustępstw, to ich racje rozstrzygnie konkurs - wygra ta, która zrobi lepsze pierogi. Jaki będzie finał ich kulinarnego starcia? Jak zakończy się rewolucja w barze Ziębów? Dowiemy się już w marcu! 

Marta rozwinie swoją karierę

Wiosną nie zabraknie też emocji w życiu innych bohaterów "Na Wspólnej". Będziemy świadkami spektakularnego awansu zawodowego Marty, która zostanie wydawcą w "Dzień Dobry TVN". Tej pracy poświęci się bez reszty, co odbije się na jej związku z Pawłem. Czy wykorzysta to piękna Kaja (Agnieszka Kawiorska) - nowa pracownica stadniny?

Iza zostanie bankrutką!

Dużych zawirowań widzowie mogą się także spodziewać w wątku Izy, Jerzego i Maksa. Otóż przez intrygi Zdybickiej (Anna Samusionek) Bud-Maks znajdzie się na skraju bankructwa! Iza będzie zmuszona sprzedać rodzinną firmę... Świadomość, że za jej porażką stoi Ilona, długo nie da jej spokoju. Jak zareaguje na wiadomość, że z jej największym wrogiem sypia... Maks?

Nowy członek rodzinyPoważne zmiany szykują się w rodzinie Leśniewskich. Na świat przyjdzie bowiem dziecko Nicole i Mikołaja! Czy młody Leśniewski przezwycięży lęk przed byciem ojcem? Czy zdecyduje się wesprzeć swoją żonę? Tak czy inaczej Nicole może liczyć na wsparcie swojej ekscentrycznej matki - Betty (Joanna Trzepiecińska)

Te i wiele innych ciekawych wątków zobaczymy z udziałem nowych gwiazd - w obsadzie serialu pojawią się m.in.: Anna Cieślak, Mariusz Zaniewski i raper Wujek Samo Zło.

Do oglądania nowych odcinków "Na Wspólnej" zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 w TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje