Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emilka przyłapana na całowaniu!

Emilka (Katarzyna Pyszyńska) zgotuje kolejne kłopoty swoim opiekunom. Nastolatka straci głowę dla Błażeja (Radosław Rutkowski) i zapomni o swoim synku Jasiu!

Emilka już od jakiegoś czasu podpada Agnieszce (Katarzyna Walter) i Rafałowi (Lech Mackiewicz). W 1489. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 13 października, powtórka na następny dzień o 11.00 godzinie) przeprosi ich za swoje zachowanie. Powie, że docenia pomoc rodziny. Obieca, że w przyszłości wykaże się większą odpowiedzialnością jako matka i więcej nie spóźni się do domu.

Reklama

- Za tymi pięknymi słowami powinny pójść czyny - Rafał dość chłodno przyjmie oświadczenie Emilki.

Tymczasem Sobczak dostanie z Wiednia zaproszenie do jury konkursu dla młodych talentów. Ucieszy się z nadzieją, że sprawy rodzinne nie pokrzyżują mu planów i będzie mógł wyjechać.

- Wątpię w przemianę Emilki... - zakomunikuje Agnieszce.

- Nie martw się, to dobra i mądra dziewczyna, ale jak każdy nastolatek robi czasem głupstwa - pocieszy go Olszewska.

Podniesiony na duchu Rafał zaproponuje narzeczonej, żeby razem wybrali się do Wiednia i spędzili trochę czasu z dala od rodzinnych problemów. Agnieszka z entuzjazmem przyjmie jego zaproszenie.

Niestety, Emilka znów spotka przed szkołą Błażeja. Chłopak stwierdzi, że wrócił właśnie z trasy koncertowej a za tydzień wyjeżdża do Londynu. Zaprosi dziewczynę na swój jutrzejszy koncert, podczas którego zagra utwór dedykowany właśnie jej. Ucieszona Emilka zapewni, że pojawi się na koncercie.

Oczywiście w tej sytuacji opieka nad małym Jasiem spocznie na Ludwice (Hanna Stankówna). Sobczakowa w związku z tym będzie musiała odwołać randkę z Henrykiem (Wojciech Duryasz) w jego domu.

- Muszę posiedzieć jeszcze z Jasiem, bo Emilka jest w bibliotece - wyjaśni Ludwika, a Henryk powie jej, że nigdy nie nauczą dziewczyny odpowiedzialności, jeśli będą ją we wszystkim wyręczać.

A gdy wieczorem Henryk będzie wracał od Ludwiki, zauważy całujących się w samochodzie Emilkę i Błażeja...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Katarzyna Pyszyńska | Radosław Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje