Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Dylematy zakochanego ojca

Dzieci Bogdana poznają jego narzeczoną - Helenę. Szybko okazuje się, że młodzi Bergowie nie akceptują wybranki ojca. Atmosfera w domu robi się nerwowa... Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 1768. odcinku "Na Wspólnej"!

Dzieci kontra narzeczona

Bogdan przedstawia rodzinie swoją narzeczoną, Helenę. Dzieci Berga traktują ją bardzo chłodno. Kiedy Helena zaczyna opowiadać dzieciom o nowym domu w Gdyni, atmosfera robi się nerwowa.

Reklama

Kasia w opryskliwy sposób wyjaśnia narzeczonej taty, że ona nigdzie nie zamierza wyjeżdżać! Jarek i Franek przyłączają się do siostry... Bogdan nie wytrzymuje!

Dramatyczna rozmowa

Emilka wychodzi ze szpitala, musi jednak kontynuować terapię u psychologa. Agnieszka i Tosia uważają, że należy przełożyć termin rozprawy z Dawidem.

Dziewczyna nie zgadza się - zamierza walczyć o Jasia i nie pozwoli, aby go jej odebrano! Wygląda na silną i zdeterminowaną. Promienieje, kiedy przychodzi do niej Błażej - jest przekonana, że ukochany chce do niej wrócić... Czy się nie zawiedzie?

Awantura o Patryka

Paweł wciąż nie może uporać się ze świadomością, że przeszczepiono mu serce Janusza. Woliński robi Marcie awanturę, że spotkała się z synem Gajewskiego i zaprosiła Patryka do nich!

Konarska kompletnie nie rozumie jego zachowania... Zdecydowanie oświadcza, że będzie utrzymywała kontakt z Patrykiem - nawet jeśli Paweł tego nie akceptuje!


Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje