Reklama

Dramat Anny Samusionek: Nie żyje jej mama

Wydawało się, że życie Anny Samusionek wreszcie weszło na właściwe tory i że rodzinne dramaty, które przeżywała w przeszłości, ma już za sobą. Jednak najnowszy wpis aktorki na Instagramie świadczy o tym, że los znowu przyniósł jej powody do rozpaczy. Samusionek poinformowała w social mediach, że zmarła jej mama, która niebawem skończyłaby 75 lat. Jej pamięć Samusionek uczciła galerią zdjęć, na których można zobaczyć, jak wyglądała w młodości i jak spędzała czas z najbliższymi, między innymi z aktorką i jej młodszym o 26 lat bratem Michałem, a także z córką aktorki Angeliką.

Zmarła mama Anny Samusionek

Anna Samusionek poinformowała w social mediach, że ona i jej rodzina przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Aktorka właśnie pożegnała ukochaną mamę i nie może pogodzić się z jej śmiercią.

Anna Samusionek wspierana przez córkę

W trudnych chwilach Annę Samusionek wspiera dorosła córka Angelika Zuber-Samusionek, która w październiku zaczęła studia na wydziale organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej łódzkiej Filmówki. Dumna aktorka napisała o tym w jednym z postów na Instagramie na początku października.

Teraz ich relacje są bardzo bliskie, jednak przez lata ich sytuacja rodzinna była bardzo skomplikowana.

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy