Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10299
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dopadnie ją mafia?

Spokojne życie mieszkańców ulicy Wspólnej zostanie zakłócone porachunkami mafijnymi. W centrum wydarzeń znajdzie się Igor i jego ukochana Maja, których związek zostanie wystawiony na poważną próbę. Nie będzie to zwykły sprawdzian uczuć, a gra o najwyższą stawkę. Ukochanej Igora grozi prawdziwe niebezpieczeństwo.

Gordon (Jacek Lenartowicz), niebezpieczny gangster, z którym zadarł Igor (Kuba Wesołowski) coraz odważniej będzie domagał się od niego spłaty długu. Nowak stanie w obliczu poważnego problemu, gdyż nie znajdzie tak dużej sumy pieniędzy. Niebezpieczny gangster i jego świta znajdą jednak na niego sposób i słaby punkt. Nie trudno przewidzieć, że okaże się nim Maja (Agnieszka Żulewska).

Reklama

Gordon postawi Nowakowi ultimatum - jeśli nie odda pieniędzy, jego dziewczynie może stać się krzywda... Za słowami pójdą czyny, które uświadomią Igorowi, że z mafią nie ma żartów. Musi znaleźć sposób, i to jak najszybciej, by uchronić ukochaną. Jaki? Czy odda się w ręce policji, aby uratować życie Mai? Czy Igor wytrzyma stres i strach o życie swojej dziewczyny? Do czego posunie się Gordon?

Rozwiązanie w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o g. 20.05 na antenie TVN.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje