Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dla kochanki porzuci rodzinę?

Andrzej, choć obiecał Basi, że zerwał wszelkie kontakty z kochanką, znów spotyka się z Jagodą. Zapomina przez to o wywiadówce w szkole Kubusia. Czy zakochany Brzozowski porzuci rodzinę dla pięknej i młodej architektki? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się "Na Wspólnej"!

Romans trwa dalej?

Andrzej proponuje żonie, że po południu pójdzie na wywiadówkę Kubusia. Basia jest zaskoczona i wdzięczna za chęć pomocy. Niestety, plany Brzozowskiego niweczy Jagoda.

Reklama

Kochanka Andrzeja prosi go o rozmowę... Podczas wspólnego obiadu Wolska wyraźnie daje do zrozumienia, że nie chce rezygnować z ich związku!

Kryminał Jerzego

Jerzy informuje swojego wydawcę, że pisze powieść kryminalną. Uradowany Bułka chce jak najszybciej przeczytać choć jeden rozdział - liczy, że to będzie bestseller!

Jerzy prosi Izabelę, żeby - jako pierwsza - przeczytała fragment jego powieści, zanim wyśle go do wydawnictwa. Iza obiecuje mężowi, że przejrzy to wieczorem. Niestety, nie robi tego...

Ola ma konkurencję

Olivier zaprasza Olę na imprezę do siebie. Powodem spotkania jest przyjazd jego przyjaciółki - Eweliny. Dziewczyna przylatuje z Amsterdamu. Ola dowiaduje się od Indiany, że Ewelina jest modelką i... byłą dziewczyną Oliviera!

Podczas imprezy wszyscy chłopcy krążą wokół atrakcyjnej koleżanki - Olivier też... Ola widząc jak jej chłopak i Ewelina raczą się extasy, wkurzona, również zażywa pigułkę!

 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje