Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9986
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Decydujące starcie - Nina Lassota vs Igor i Naczelny

Miała sprawić to, że gazeta zacznie generować zyski, a doprowadziła do buntu w redakcji. Chciała uwieść Naczelnego i Igora, żeby całkowicie przejąć kierownictwo w gazecie, ale się przeliczyła... Dziś w "Na Wspólnej" decydujące starcie między bezwzględną Niną Lasottą a Naczelnym i Igorem - na oczach Zarządu! Kto wyjdzie z tego zwycięsko, a kto straci pracę?

Igor (Kuba Wesołowski) dowiaduje się, że w redakcji lada moment ma zjawić się cały Zarząd! Jego kolega jest przekonany, że Nina (Dominika Figurska) naskarżyła na dziennikarzy, którzy ośmielili się jej przeciwstawić i teraz na pewno zostaną zwolnieni. Napięcie w redakcji rośnie z każdą godziną coraz bardziej... Jak się okazuje słusznie!

Reklama

Na spotkaniu z zarządem Lassota utrzymuje, że dzięki jej reformom gazeta nie przynosi strat jednak wciąż nie generuje zysków. Dlatego uznała, że konieczne są głębsze zmiany, lecz natrafiła na opór ze strony pracowników i Naczelnego (Janusz Chabior). W odpowiedzi Artur stanowczo stwierdza, że redakcja to nie fabryka - nie tylko sprzedaż się liczy! Dotąd ich gazeta była jedynym w wydawnictwie pismem opiniotwórczym i tak powinno pozostać! Igor zaś, w imieniu swoim i pozostałych dziennikarzy oznajmia, że wszyscy zatrudnili się w poważnym piśmie i w takim też chcą pracować! Ninie ciężko uwierzyć w to co słyszy. Nie sądziła bowiem, że obaj panowie, których tak długo próbowała sobie zjednać, teraz stają przeciwko niej!

Zarząd, po wysłuchaniu argumentacji Niny, Naczelnego i Igora, udaje się na naradę. Jaka będzie ich decyzja? Czy oby na pewno stanowczy opór Naczelnego i Igora wyjdzie im na dobre? Kto pożegna się z redakcją "Kraju"? Zapraszamy do oglądania dzisiejszego odcinka "Na Wspólnej"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje