Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Daria i Dominik zaginęli! Sławek szaleje z rozpaczy…

Renata i Sławek nie mogą wyjść z podziwu dla Dominika. Podczas ich wspólnego wyjazdu chłopak na każdym kroku pokazuje swoją uczynność, zaradność i opiekuńczość wobec Darii. Córka Dziedzica jest w niego wpatrzona jak w obraz! Ta sielanka jednak nie potrwa długo… Czy to zaufanie, jakim został obdarzony Dominik, nie doprowadzi przypadkiem do wielkiej tragedii!

Podczas urlopu Renaty (Marta Jankowska), Sławka (Mariusz Słupiński) i dzieciaków panuje prawdziwe rodzinna atmosfera. Wygląda na to, że Dziedzic już w pełni przekonał się do Dominika (Mateusz Gąsiewski) i zrozumiał, że chłopak nie jest młodym chuliganem, jak początkowo mu się wydawało. Dominik zresztą na każdym kroku udowadnia, że zasługuje na zaufanie i przychylność. Jest ogromnie wdzięczny Renacie i Sławkowi za wszystko, co dla niego robią...
 
Pierwszego dnia ich pobytu Dominik przynosi do domku kosz grzybów, które zbierał od świtu. Renata i Sławek są pod wrażeniem. Po śniadaniu Dziedzic jedzie do sklepu. Daria (Maja Andrzejczuk) prosi Dominika, żeby zabrał ją na spacer po lesie. Renata zgadza się na to ostrzegając tylko, by nie szli nad jezioro.

Reklama

Po jakimś czasie Kraszewska zaczyna się niepokoić - dzieci długo nie wracają... Przestraszona, szuka ich w pobliżu leśniczówki, nawołuje - ale nikt nie odpowiada! Kiedy wraca Sławek, roztrzęsiona Renata mówi mu, że dzieci gdzieś zniknęły. Razem zaczynają poszukiwania w pobliskim lesie.

Coraz bardziej zdenerwowany Sławek prosi o pomoc leśniczego. Ten organizuje akcję poszukiwawczą. Okazuje się, że ktoś widział dzieci jakiś czas temu - niestety, nad jeziorem! Kiedy wszyscy docierają na miejsce, po jeziorze pływa już tylko pusta łódka...

Po Darii i Dominiku nie ma żadnego śladu. Zrozpaczony Sławek ma ogromne pretensje do Renaty - ta jest totalnie roztrzęsiona... Czy Daria i Dominik pływali tą łódką? Czy doszło do tragedii?! Odpowiedzi już w najbliższych odcinkach!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje