Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10034
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Marta straci Janusza?

Sylwia i Patryk wyjeżdżają na ferie do Szczyrku. Do ośrodka odwozi ich Janusz i... nieoczekiwanie zostaje z nimi na noc! Marta odchodzi od zmysłów i wyczekuje jego powrotu do Warszawy... Jak się okazuje - na próżno! Czy za tą zmianą planów Janusza coś się kryje? A może Sylwia w końcu osiągnie swój cel i zdoła uwieść swojego byłego męża?

Janusz (Radosław Pazura) czule żegna się z Martą (Joanna Jabłczyńska) przed wyjazdem do Szczyrku. Zamierza odwieźć syna (Bronek Biziuk) i byłą żonę (Dorota Chotecka) na miejsce i jeszcze dziś ruszyć w drogę powrotną. Marcie jest bardzo przykro, kiedy widzi, że Janusz z byłą żoną i synem wyglądają jak szczęśliwa rodzina! Ich relacje ewidentnie się ociepliły, co bardzo niepokoi Martę. Zdaje sobie bowiem sprawę, że Sylwia nie odpuszcza i cały czas, choć w ukryciu, walczy o swojego byłego męża...

Reklama

Niedługo po tym Marta odwiedza Filipa (Marcin Chochlew) i podczas tej krótkiej wizyty znajduje na sofie...biustonosz. Jest zakłopotana i zszokowana swoim odkryciem, jednak nie wspomina o nim mężowi. Konarska zaczyna podejrzewać, że Filip kogoś ma!

W domu Marta do późna wyczekuje powrotu Janusza. Kiedy w końcu dzwoni do niego, Gajewski mówi, że popsuł mu się samochód i musi nocować w ośrodku, w którym mieszkają Sylwia i Patryk! Takiego obrotu spraw Marta się nie spodziewała... Janusz spędza noc w Szczyrku razem ze swoją byłą żoną, a Filip spotyka się z inną kobietą. A ona? Ona została sama... Czy taki los czeka Martę?

Emisja: : środa, 28 grudnia, godzina 20.05.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje