Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Izabela trafi do więzienia?

Izabela wciąż nie może się otrząsnąć po dramacie, który rozegrał się w jej domu… Broniła siebie i córki przez bandytami, a teraz będzie musiała odpowiedzieć za to przed sądem! To, że Brzozowska działała w afekcie nie jest żadną okolicznością łagodzącą! Prokurator uważa, że Iza przekroczyła granice obrony koniecznej… Może za to trafić do więzienia!

Izabela (Anna Korcz) jest wstrząśnięta spotkaniem z matką chłopaka, którego omal nie zabiła. Kobieta wyzwała Brzozowską, ale Iza nie ma jej tego za złe. Nie potrafi sobie wyobrazić, jak ona zareagowałaby, gdyby ktoś skrzywdził Maksa... Jerzy (Wojciech Wysocki) stara się racjonalnie podejść do sytuacji. Próbuje uświadomić żonie, że po prostu musiała chronić siebie i Klementynkę! I nie powinna zadręczać się wyrzutami sumienia...
                     
Po południu do Dudków przychodzi policjant prowadzący śledztwo. Ma nowe informacje - schwytano wspólnika włamywacza i odzyskano skradzione rzeczy. Ma jednak też bardzo złą wiadomość - prokurator postanowił wszcząć dochodzenie przeciwko Izabeli pod zarzutem przekroczenia obrony koniecznej! Izabela jest zszokowana, a Jerzy nie potrafi ukryć swojego oburzenia! Czy Brzozowskiej grozi za to więzienie?

Reklama

Dowiemy się tego we wtorek, 6 marca, o godzinie 20.05, w kolejnym odcinku "Na Wspólnej". 

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Korcz | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje