Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Błażej wróci do Emilki?

Samobójcza próba Emilki (Katarzyna Pyszyńska) wstrząśnie zarówno Błażejem (Radek Rutkowski), jak i Dawidem (Tomasz Borkowski). Jakie konsekwencje przyniesie dramatyczny krok dziewczyny?


Zdradzamy, że w 1763. odcinku (emisja w czwartek 16 maja) Błażej oznajmi Agnieszce (Katarzyna Walter), że chce pomóc przebywającej na szpitalnym oddziale psychiatrycznym Emilce, ale nie wie, jak to zrobić. Przyzna, że cała sytuacja go przerosła.

Reklama

- Nie potrafiłem przejść do porządku dziennego nad tym, czego dowiedziałem się o Emilce - powie szczerze.

A gdy Olszewska zapyta go o to, czy chce wrócić do Emilki, nie będzie umiał na to odpowiedzieć.

Ludwika (Hanna Stankówna) poinformuje Rafała (Lech Mackiewicz) i Agnieszkę, że poprzedniego dnia odwiedził ją Mroziński, a ona wygarnęła mu całą prawdę. Że to przez niego Emilka wylądowała w szpitalu. Olszewska nabierze obaw, że Dawid wykorzysta to przeciwko dziewczynie.

Jakiś czas później, wracając ze spaceru, Agnieszka i Rafał zauważą Mrozińskiego przed domem. Mężczyzna powie im, że martwi się o Emilkę i prosi, żeby powiedzieli mu, w jakim leży szpitalu. Sobczak i Olszewska stanowczo mu odmówią. W tym samym odcinku Agnieszka zwierzy się Rafałowi, że jest już zmęczona całą tą sytuacją. Sobczak zapewni narzeczoną, że i tak zrobiła bardzo dużo dla jego siostrzenicy.

- To dobrze, że Tosia (Agata Piotrowska) postanowiła zabrać córkę i wnuka z powrotem na Podlasie - oceni.

Tymczasem Mroziński zjawi się w szpitalu. Nie bacząc na protesty pielęgniarki, spróbuje dostać się do pokoju, w którym leży Emilka. Kobieta wytłumaczy mu, że dziewczyna z trudem została odratowana i wciąż jest w bardzo złym stanie psychicznym.

- Jeśli ją teraz pan obudzi i zdenerwuje, jeszcze trudniej będzie jej przyjść do siebie - usłyszy Dawid.

Pielęgniarka jasno da Mrozińskiemu do zrozumienia, że takie zachowanie byłoby niehumanitarne. Po chwili namysłu Dawid zrezygnuje z rozmowy z Emilką...

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Na Wspólnej | Katarzyna Pyszyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje