Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chce ją zdominować

Postawa Gosi Zimińskiej jest doskonałym przykładem na potwierdzenie znanej reguły - miłość jest ślepa. Choć Piotr na każdym kroku zadziwia swoim autorytarnym zachowaniem względem niej - ona tego nie dostrzega. Matka Gosi jest przekonana, że jej córkę czeka u boku Piotra prawdziwy horror. Czy zdoła jej przemówić do rozumu?

Gosia (Anna Kerth) dowiaduje się, że dostała awans. Ma zostać szefem nowego działu w swojej redakcji. To dla niej duże wyróżnienie, a zarazem i wyzwanie. Jej podekscytowanie brutalnie przerywa jednak Piotr (Maciej Jachowski).

Narzeczony komunikuje Gosi, że jego zdaniem miejsce kobiety jest w domu. Żona powinna sprzątać, gotować i... czekać na męża.

Między narzeczonymi dochodzi do poważnej sprzeczki, podczas której Gosia wskazuje rodziców Piotra jako przykład tego, jak nie chce, żeby wyglądało ich małżeństwo.

Dodaje, że totalna dominacja ojca Piotra nad jego matką została zauważona również przez jej rodziców. Piotr stanowczo sprzeciwia się mieszaniu w sprawy jego ojca i matki! Zaraz po wyjściu Gosi, Piotr idzie do Zimińskich. Oświadcza im, że jest oburzony i zniesmaczony tym, że przyszli teściowie wtrącają się do jego związku z Gosią.

Reklama

Nie życzy sobie również, żeby Zimińscy krytykowali jego rodziców. Na koniec swojej przemowy oznajmia, że chce raz na zawsze uporządkować relacje między nimi - żeby w przyszłości nie było nieporozumień...

Jaka będzie reakcja Marka (Grzegorz Gzyl) i Danki (Lucyna Malec)?

Dowiemy się tego w kolejnym odcinku "Na Wspólnej". Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Kerth

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy