Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Basia spoliczkuje Jagodę!

Zdradzona Basia (Grażyna Wolszczak) rozprawi się z Jagodą (Magdalena Różańska), byłą kochanką swojego męża Andrzeja (Tomasz Schimscheiner). Sprawdź szczegóły!Ujawniamy, że w 1734. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 26 marca) Kinga (Ilona  Wrońska) zadzwoni do Basi z informacją, że umówiła się z Jagodą w jadłodajni. Daniel (Michał Tomala), słysząc imię Wolskiej, zapyta mamę, w jakim celu się z nią spotyka.

Reklama

Dopiero po chwili zorientuje się, że Basia nie wie, kim jest Jagoda. Szybko spróbuje zmienić temat, lecz do Brzozowskiej dotrze, że Wolska to była kochanka jej męża. Zdenerwowana wyjdzie z mieszkania i zaczeka na Jagodę przed domem. Gdy Wolska zjawi się w towarzystwie Kingi, wymierzy jej siarczysty policzek, po czym bez słowa odejdzie.

Po powrocie z pracy Andrzej zastanie żonę w zapamiętaniu szorującą kuchenne szafki. Zdziwiony spróbuje zagaić. Basia z wściekłością oznajmi, że widziała się dziś z jego kochanką. Nie może mu wybaczyć, że oszukiwał ją, bolejąc, jak strasznie męczy się ze swoją panią architekt.

- Współczułam ci i pocieszałam, a ty romansowałeś sobie w najlepsze! Muszę teraz świecić oczami przed przyjaciółkami, które poznały Jagodę i dowiedzą się o wszystkim! - wykrzyczy Basia Andrzejowi w oczy.

Andrzej uda się z wizytą do Wolskiej. Powie, że jest mu bardzo przykro z powodu incydentu na Wspólnej. Jagoda będzie oczekiwała od niego, że coś z tym zrobi.

Jak w tej sytuacji zachowa się Andrzej?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje