Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10136
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Samusionek zostanie pisarką?

Obecnie na rynku wydawniczym można zaobserwować wysyp książek pisanych przez gwiazdy. Nic jednak dziwnego, skoro właśnie ich książki najlepiej się sprzedają. Do grona piszących osób planuje dołączyć aktorka Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", która ma nie tylko pomysł na książkę, lecz także, jak mówi, dobrze sobie radzi z pisaniem.


Reklama

Aktorka przyznaje, że już w szkole zauważyła u siebie łatwość pisania. Wspomina, że przydawało jej się to na przykład podczas klasówek z historii, kiedy umiejętnościami literackimi starała się nadrobić swoje braki w wiedzy.

- Potrzebę pisania miałam zawsze. Już parę osób mówiło mi, że powinnam pisać, chociaż w dzisiejszym nawale twórczości celebrytów nie chciałabym się w to do końca wpisywać. Ale myślę, że wcześniej czy później skończy się to jakąś większą formą - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Samusionek.

Gwiazda wciąż szuka nowych wyzwań. Prowadzi na przykład warsztaty z występów w szkole EuroLiderek, choć nie sądziła, że nadaje się do uczenia. Dlatego też chce się sprawdzić w pisaniu, tym bardziej że ma już wstępny plan na książkę.

- Myślę o rejonach psychologicznych. Po głowie krąży mi już scenariusz, ale może powinnam przestać o tym mówić i wziąć się po prostu do roboty. Bo czym więcej o tym mówię, tym bardziej to odkładam - dodaje aktorka.

Anna Samusionek to aktorka teatralna i filmowa. Ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Znana jest głównie dzięki rolom w popularnych serialach telewizyjnych i programach rozrywkowych.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Samusionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje