Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Samusionek znów namiesza

Za sprawą Maksa (Adam Fidusiewicz) do gry wróci niebezpieczna Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), która swego czasu uwiodła Michała (Robert Kudelski). Sprawdź szczegóły!

Wkrótce na jaw wyjdzie, że Maks sprzedał Fabrykę Kultury, a uzyskane w ten sposób pieniądze postanowi inwestować. Jego matka Izabela (Anna Korcz) na wieść o tym przeżyje szok. Stwierdzi, że do tego potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Maks zapewni Brzozowską, że wszystko będzie dobrze. Jerzy (Wojciech Wysocki) zaś będzie pewien, że decyzja Maksa jest przemyślana i dojrzała.

Reklama

Zdradzamy, że w 1625. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 5 września) Maks spotka się ze Zdybicką, aby omówić warunki odkupienia od niej udziałów Bud-Maksu. Dojdą do porozumienia i umówią się na podpisanie umowy. Dodajmy, że Ilona zachowa się bardzo zalotnie względem Maksa, a on natychmiast to podłapie. Oboje zaczną flirtować. Zdybicka oczywiście będzie ciekawa, po co mu udziały Bud-Maksu.

- Robię to przez sentyment dla firmy swojego ojca - stwierdzi Maks.

- Jakoś nie bardzo w to wierzę - skomentuje Ilona Zdybicka.

Ujawniamy, że Zdybicka po raz kolejny będzie próbowała wejść z butami w życie Michała Brzozowskiego. Czy uda się jej go uwieść? Jak tym razem zakończy się ich spotkanie?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje