Reklama

Anna Nowak-Ibisz miała romans z Krzysztofem Majchrzakiem, a potem... jego synem!

Anna Nowak-Ibisz od lat jest cenioną aktorką i prezenterką telewizyjną. Ostatnio można ją było zobaczyć w "Na Wspólnej" oraz jako gospodynię dwóch programów lifestylowych TVN Style – "Pani gadżet" i "Pani gadżet erotycznie". I choć gwiazda może pochwalić się sporym dorobkiem zawodowym, to wciąż chętniej mówi się o jej życiu prywatnym. Aktorka ma bowiem na swoim koncie liczne zawirowania miłosne, zaskakujące związki. Niewątpliwie jej życiorys mógłby posłużyć jako gotowy scenariusz na film!

Szokujące romanse

W ostatnich latach Anna Nowak-Ibisz była na językach wszystkich mediów plotkarskich głównie ze względu na jej małżeństwo z Krzysztofem Ibiszem. Choć małżeństwo z kilkuletnim stażem ostatecznie się rozpadło, to żona gwiazdora wciąż jest postrzegana właśnie przez pryzmat tego związku.

Zanim jednak aktorka związała się z popularnym prezenterem - Krzysztofem Ibiszem - wywołała medialną burzę dwoma romansami. Najpierw związała się z gwiazdą polskiego kina - Krzysztofem Majchrzakiem, a gdy ta relacja się rozpadła, po jakimś czasie wdała się w romans z jego synem, Maciejem.

Reklama

Anna Nowak-Ibisz poznała Krzysztofa Majchrzaka tuż po studiach aktorskich. W 1989 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i rozpoczęła pracę w Teatrze Studio. To właśnie tam na swojej drodze spotkała, cenionego już wtedy aktora, Krzysztofa Majchrzaka.

Prawie 20 lat starszy, dojrzały i postawny mężczyzna zrobił na początkującej aktorce piorunujące wrażenie. Nowak bez pamięci zakochała się w nowo poznanym koledze.

Szybko wdali się w romans, a ich związek od początku był bardzo burzliwy. Aktorka próbowała poskromić zaborczą i choleryczną naturę Majchrzaka, jednak jej starania zwykle kończyły się niepowodzeniami. Była bardzo zawiedziona, że nie może go zmienić.

Nowak nieraz broniła również nastoletniego syna Majchrzaka przed jego atakami. Aktor uchodził bowiem za bardzo wymagającego i szorstkiego ojca.

Związek aktorskiej pary przechodził coraz poważniejsze kryzysy. W 1993 roku Anna Nowak nie wytrzymała i postanowiła zakończyć toksyczną relację. Aby ułożyć sobie życie na nowo i zapomnieć, postanowiła wyjechać do Niemiec i tam spróbować szczęścia. Szybko zaczęła grać w serialu "Lindenstrasse", który bił wtedy rekordy popularności. Mimo powodzenia i dobrze rozwijającej się kariery, aktorka zdecydowała się na powrót do kraju.

Po powrocie na swojej drodze spotkała... Macieja Majchrzaka, syna swojego byłego partnera. Chłopak był wówczas studentem wydziału operatorskiego na łódzkiej filmówce, a Anna Nowak doświadczoną aktorką. Połączyło ich gorące, choć krótkie uczucie.

Małżeństwo z Krzysztofem Ibiszem

Tuż po rozstaniu z młodym Majchrzakiem, Anna Nowak na swojej drodze spotkała licealną miłość - Krzysztofa Ibisza. Aktorka jako nastolatka była w nim bez pamięci zakochana. Gwiazdor jednak zostawił ją dla innej aktorki, również Anny. 

Miłosny zawód bardzo negatywie wpłynął na młodą wówczas Anię. Po latach, gdy spotkała Krzysztofa na studiach, nie chciała mu dać kolejnej szansy. Zdanie zmieniła dużo później, gdy rozpadły się jej związki z Majchrzakami.

Anna Nowak i Krzysztof Ibisz wzięli ślub w 2005 roku. Rok później urodził się ich syn - Vincent. Niestety po kilku latach również ten związek się rozpadł. Anna została sama, a Krzysztof ułożył sobie życie z inną kobietą. Do dziś jednak utrzymują ciepłe relacje.

Anna Nowak-Ibisz najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości. Wciąż czeka na tego jedynego, z którym będzie mogła spędzić resztę życia. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje