Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Guzik zdradza sekrety zgrabnej sylwetki!

Anna Guzik jest bohaterką sierpniowego numeru magazynu "Shape". Jednym z tematów rozmowy z aktorką była wielka metamorfoza, jaką przeszła kilka lat temu, dzięki której może pochwalić się doskonałą formą i zgrabną sylwetką.

 

Reklama

- ...W międzyczasie wiele się w moim życiu zmieniło, ale chyba najważniejsze jest to, że ja sama się zmieniłam. Zmieniłam nawyki, pokochałam na nowo sport, zaczęłam być bardziej świadoma siebie i tego jak chcę wyglądać i być postrzegana - wyznała aktorka.

Anna Guzik stara się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków, jednak ma swoją piętę achillesową - jest to czekolada, której czasami nie potrafi się oprzeć! W upalne dni w menu aktorki znajdują się orzeźwiające chłodniki i lekkie sałatki.

Gwiazda "Na Wspólnej" zdradziła, że jest miłośniczką sportowego trybu życia, dzięki czemu może pochwalić się zgrabną sylwetką.

Wielką pasją Anny Guzik jest gra w tenisa. Jednym ze sposobów na utrzymanie formy są ćwiczenia na siłowni. Aktorka mieszka w górach, uwielbia górskie wędrówki, które także pozwalają jej dbać o kondycję i aktywnie spędzać czas.

Wakacje w pełni, a przed Anną Guzik podróż do Chorwacji - życzymy udanego wypoczynku!

Cały wywiad z aktorką znajdziecie w nowym numerze miesięcznika "Shape".

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje