Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9983
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka przegrywa walkę z nałogiem!

Agnieszka przerywa leczenie w klinice uzależnień i upija się do nieprzytomności w pobliskim barze. Świadomość odzyskuje dopiero następnego dnia... w izbie wytrzeźwień, gdzie przypięto ją pasami do łóżka! Czuje się strasznie i zaczyna krzyczeć z przerażenia! Czy może być gorzej? Czy Agnieszka stoczyła się już na samo dno?!

 Rafał (Lech Mackiewicz) z Romanem (Waldemar Obłoza) całą noc szukają Olszewskiej. Sobczak przypomina sobie, że Agnieszka (Katarzyna Walter) może mieć przy sobie kartę płatniczą. Za radą Romana, decyduje się zablokować konto narzeczonej. Pomysł okazuje się trafiony, gdyż Olszewska, po wyjściu z izby wytrzeźwień, natychmiast udaje się do najbliższego bankomatu. Nie mogąc wypłacić pieniędzy idzie do biura Ewy (Ewa Gawryluk) i cała rozdygotana, prosi o pożyczkę! Żaneta (Anna Guzik) i Ewa są przerażone jej stanem, jednak starają się zachowywać naturalnie. Ewa mówi przyjaciółce, że pożyczy jej pieniądze, ale musi iść do bankomatu. Zaraz po wyjściu z biura dzwoni do Rafała. Po pewnym czasie Sobczak przyjeżdża i siłą prowadzi narzeczoną do samochodu. Agnieszka nienawistnym wzrokiem patrzy na przyjaciółkę, która ją zdradziła!

Reklama

 

To jednak jeszcze nie koniec... Olszewska, po powrocie do domu, obrzuca inwektywami Ludwikę (Hanna Stankówna) i szydzi z Henryka (Wojciech Duryasz). Rafał prosi ją, żeby się położyła. Jutro ma zamiar odwieźć ją z powrotem do ośrodka. Agnieszka oznajmia, że nie zostanie w domu. Jest wściekła, że narzeczony nie chce dać jej pieniędzy. Próbuje wyjść, lecz Ludwika zagradza jej drogę. Olszewska brutalnie odpycha ją i wybiega z domu...

 

Czy dla Agnieszki nie ma już żadnego ratunku ani żadnej świętości? Czy nic, ani nikt, nie jest w stanie jej powstrzymać?! Odpowiedzi poznacie już w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"!

 


 

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje