Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

9. urodziny "Na Wspólnej"!

W piątek, 27 stycznia, mija dziewięć lat, odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie telewizji TVN.

Losy rodzin Ziębów, Brzozowskich, Hofferów i Zimińskich śledzą miliony widzów. Aktorzy czują się na planie zdjęciowym jak w domu. A twórcy serialu zapewniają, że najciekawsze dopiero przed nami! Dowodem na to będą najbliższe miesiące, które przyniosą prawdziwą rewolucję w życiu bohaterów.

Reklama

W ostatnim roku zaszło wiele zmian. Jedną z najważniejszych jest przeprowadzka serialu z planu Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych do nowej hali zdjęciowej w Sękocinie.

Tym sposobem młode małżeństwo Zuza i Kamil doczekali się własnego mieszkania. A Maria może cieszyć się większą i odnowioną kuchnią. Scenografia "Na Wspólnej" została także powiększona o szpital i ośrodek terapeutyczny.

Oprócz zmian związanych z planem serialu na uwagę zasługują też nowi bohaterowie, którzy w ciągu minionego roku pojawili się w "Na Wspólnej".

Te role grają znani aktorzy: Radosław Pazura, Wojciech Błach, Dorota Chotecka, Maria Niklińska, Aleksandra Mikołajczyk, Dominika Figurska oraz, od niedawna na ekranie, Jerzy Schejbal.

I to właśnie postać Tadeusza stoi za największą rewolucją, która dokona się w serialu! Ukochany Marii sprzed lat jest gotów o nią walczyć! Co na to mężatka? Czy po wspólnie spędzonych latach porzuci Włodka?

Dowiedz się więcej na temat: 9. urodziny serialu "Na Wspólnej" | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje