Reklama

"Na sygnale": Zabawa w swaty w Leśnej Górze

Nieoczekiwanie Szczęsny (Wojciech Zygmunt) zacznie bawić się w swatkę. Nie dość, że zorganizuje randkę Basi (Anna Wysocka-Jaworska), to jeszcze postanowi znaleźć nową ukochaną dla Góry (Tomasz Piątkowski)! Z jakim skutkiem?

Zdradzamy, że w 298. odcinku "Na sygnale“ (emisja w czwartek 18 marca o godz. 21. 20 w TVP2) Kuba wpadnie na szalony pomysł umówienia Basi na randkę ze swoim przyjacielem ze studiów Filipem (Adrian Rajewski).

- Po prostu uważam, że zasługujesz na więcej! Baśka... jesteś naprawdę super dziewczyną. Mówię to jako przyjaciel! - wyjaśni później żonie Adama (Konrad Darocha).

- Jesteś słodki. Ale następnym razem, jak będziesz chciał mnie umówić na randkę-niespodziankę, nie zasłaniaj się kolegą - zakpi z niego Wszołkowa.

- Dobra... Znaczy... Basia, ja... - Szczęsny nie znajdzie właściwych słów, by odpowiedzieć przyjaciółce.

Reklama

W tym samym odcinku podczas dyżuru Kuba dojdzie do wniosku, że jedna z pacjentek - niejaka Jola (Martyna Kliszewska) - idealnie pasuje do Artura. Kobieta wezwie pogotowie, uskarżając się na osłabienie. Szczęsny zaproponuje, by zaaplikować jej kroplówkę i niemal... wepchnie lekarza w jej ramiona.

 - Pan jest sam, ona też.... A kiedy lepiej się czuje, świetnie piecze! Kto wie? Może to znak od losu? - rzuci do Góry.

- Kubuś... No co ty...? - delikatnie zaprotestuje lekarz.

- Sam pan mówił, doktorze, że nie ma gdzie kogoś poznać, bo ciągle jest pan w pracy, więc... połączymy przyjemne z pożytecznym! Pani się wzmocni, pan przeprowadzi wywiad... Nic na siłę, ale dlaczego nie? - zaproponuje ratownik.

- Może faktycznie... Jest odwodniona, a szpitale teraz pozajmowane... A przy okazji dowiemy się, co jej jest! Takich objawów nie wolno lekceważyć! - stwierdzi Góra.

- W żadnym wypadku! - śmiertelnie poważnie skomentuje Szczęsny. 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje