Reklama

"Na sygnale": Wiemy, co po wakacjach!

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 8. sezonu serialu "Na sygnale“, który trafi na antenę telewizyjnej "Dwójki“ zaraz po wakacjach. Tylko u nas przeczytacie, co wydarzy się u leśnogórskich ratowników we wrześniu!

Przypomnijmy, że w finale poprzedniej serii na jaw wyszło, że w żyłach Wiktora (Wojciech Kuliński) i Beniamina (Hubert Jadczak) płynie ta sama krew.

W nowym sezonie dowiemy się, co tak naprawdę poróżniło przed laty braci i z jakiego powodu Vick do dziś działa na Banacha jak czerwona płachta na byka. Dlaczego mąż Anny (Lea Oleksiak) wcale nie miał ochoty na kontakty z własną matką Walerią (Monika Sołubianka)? Czy skłóceni bracia zejdą wreszcie z wojennej ścieżki?

Z kolei Góra (Tomasz Piątkowski)  po wakacjach spróbuje na nowo ułożyć sobie kontakty z apodyktyczną Wiesławą (Krystyna Tkacz). Czy matka Artura dojrzeje w końcu do zmiany swego zachowania i stosunku do jedynaka? Czy spuści trochę z tonu i przestanie męczyć Górę swoimi niebotycznymi wymaganiami?

Reklama

Słowem, jesienią mamuśki Wiktora i Artura pokażą widzom swoje prawdziwe twarze. Na pewno nie będzie nudno a... słodko-gorzko!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy