Reklama

"Na sygnale": Vick zniszczy małżeństwo Anny i Wiktora!

Wkrótce na jaw wyjdzie powód sporu Wiktora (Wojciech Kuliński) i Benia (Hubert Jarczak). Okaże się, że przed laty poróżniła ich kobieta! Teraz Vick będzie chciał skłócić rywala z Anną (Lea Oleksiak)! Z jakim skutkiem?

Po zwolnieniu Soni (Natalia Rewieńska) Benio straci całą sympatię kolegów. Gdy zechce na nowo wkupić się w ich łaski, poniesie porażkę, mimo że pojawi się w stacji z pokaźnym prezentem!

Wiktor jako pierwszy głośno powie, co sądzi o jego zachowaniu.

- To ty powinieneś wylecieć, nie Sonia! Ja to wiem, wszyscy to wiedzą... I żadne piłkarzyki tego nie zmienią! - oświadczy Banach w 317. odcinku "Na sygnale“ (emisja w czwartek 27 maja w TVP2).

- Piłkarzykami chce nas przekupić! Co my, w przedszkolu jesteśmy? W tyłki próbuje nam wejść i to bez wazeliny! Po czymś takim? - zdenerwuje się Kuba (Wojciech Zygmunt).

Reklama

Nowy (Kamil Wodka) i Piotr (Dariusz Wieteska) zaczną nawet planować bunt.

- To może spotkać każdego z nas... - zauważy Strzelecki.

- Jak tu w spokoju pracować, jak się nie zna dnia ani godziny! - doda.

Tymczasem Benio postanowi skłócić Wiktora z żoną, mówiąc Annie, że Banach go nie lubi, bo przed laty kochali tę samą kobietę... I sugerując, że serce jej męża być może wciąż należy do innej! Tyle że doktor Reiter od razu postanowi szczerze porozmawiać o tym z mężem.

- Naprawdę poszło wam o kobietę? - zapyta.

- Tak, poszło o kobietę... Ale to nie była jego kobieta, tylko moja. I po tym wszystkim, po tylu latach jeszcze mu mało. Znowu próbuje w to grać, tym razem z tobą... - oceni Wiktor.

Czy Beniowi uda się zniszczyć małżeństwo Wiktora i Anny?


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje