Reklama

"Na sygnale": Tajemnicza choroba utrudnia Martynie życie

Martyna (Monika Mazur) zasłabnie podczas jednej z akcji ratunkowych. Nikt nie będzie wiedział, co jej dolega... Banach (Wojciech Kuliński) wymusi na niej obietnicę, że się przebada.

W 240. odcinku "Na sygnale" (emisja w TVP2 we wrześniu) Martyna - wkrótce po powrocie z romantycznej podróży poślubnej - bardzo źle się poczuje. Zamknie się w łazience i spędzi w niej kilkanaście minut... Piotr (Dariusz Wieteska) będzie przekonany, że jego żona czymś się zatruła, skoro męczą ją nudności i boli brzuch. Góra (Tomasz Piątkowski) poradzi ratowniczce, żeby poszła do domu, bo jeśli dopadła ją grypa żołądkowa, to zarazi wszystkich w bazie. Martyna zapewni go, że może pracować...

- Idę się przebrać i do roboty - powie.

Reklama

Wkrótce potem ratownicy zostaną wezwani do mieszkającej za miastem kobiety. Kuba (Wojciech Zygmunt) zauważy, że Martyna nagle zbladła i ma problem z utrzymaniem równowagi.

- Oj, chyba się dzisiaj nie wyspałaś - zażartuje Szczęsny.

- Trochę mnie wytrzepało na tych wertepach - westchnie ratowniczka.


W pewnym momencie Martyna, próbując ustawić przy łóżku chorej emerytki butlę z tlenem, osunie się na podłogę i zemdleje. Kuba i Wiktor natychmiast rzucą się jej na pomoc i zaczną ją reanimować. Na szczęście dziewczyna szybko odzyska odzyska przytomność.

- Zdarzały ci się wcześniej takie omdlenia? - zapyta ją Banach.

- Naprawdę nic mi nie jest - usłyszy.

- Po prostu zatrułam się parę dni temu i to pewnie jeszcze efekty - stwierdzi Martyna, po czym poprosi Wiktora i Kubę, by nie mówili Piotrowi o tym, co się stało.

- Jak obiecasz, że się zbadasz - Banach postawi jej ultimatum.

Ratowniczka skinie głową na znak, że zgadza się na warunek postawiony przez lekarza. Po powrocie do bazy Kuba nie wytrzyma i postanowi jednak porozmawiać z Piotrem. Powie Strzeleckiemu, że jego żona zasłabła.

- Lepiej o nią zadbaj - poradzi koledze.

Czy Martyna w końcu odkryje, co jej dolega? Jak Piotr zareaguje, gdy dowie się, że jego ukochana ma poważne problemy ze zdrowiem? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero we wrześniu, gdy TVP2 rozpocznie emisję premierowych odcinków "Na sygnale".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje