Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 2824
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Szokujący finał roku!

Nowy bohater, groźny wirus i… walka o życie jednego z ratowników! Zapraszamy na grudzień z serialem "Na sygnale" - i kolejną dawkę adrenaliny!


Reklama

Już wkrótce w Leśnej Górze pojawi się nowy ratownik: Bartosz Nowak (w tej roli: Józef Grzymała). Chłopak trafi do stacji zaraz po ukończeniu studiów. I zostanie protegowanym doktora Góry...

Jak młody ratownik poradzi sobie w trakcie pierwszego dyżuru? I czy zdobędzie sympatię kolegów - a zwłaszcza Wiktora?

W premierowych odcinkach załoga karetki 21S pomoże także młodej matce, która spadła ze schodów trzymając w ramionach nowo narodzonego synka... Pacjentka od razu wyzna, że jest "tylko" surogatką. Od początku jednak obdarzy swoje dziecko miłością... I zgodzi się oddać niemowlę tylko w ręce Martyny.

Dziewczyna odmówi przekazania chłopca jego biologicznym rodzicom - i poprosi ratowników, by ochronili jej dziecko... Czy Wiktor opowie się po stronie młodej matki?

W jednym z kolejnych odcinków dojdzie też do groźnego wypadku - z udziałem autokaru. Rannych zostanie w sumie kilkanaście osób. Jeden z pacjentów okaże się zarażony wirusem HIV, a doktor Banach będzie miał kontakt z jego krwią! Lekarz od razu trafi do szpitala - na specjalistyczne badania - i przyjmie odpowiednie leki. Jednak ryzyko zakażenia nie zniknie...

A kolejny dramat czeka serialowego Adama. Ratownik spróbuje pomóc mężczyźnie choremu na SM i wykona zabieg wbrew woli pacjenta. 

Rodzina chorego złoży oficjalną skargę i doktor Góra zapowie Adamowi, że straci przez to pracę. A chłopak, załamany... targnie się na swoje życie!

Czy przyjaciele zdołają Adama uratować? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2 - w każdą środę o godz. 21.45! Pamiętajcie również o zagłosowaniu na "Na sygnale" w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2015 - w kategorii najlepszy serial paradokumentalny!

Dowiedz się więcej na temat: Na sygnale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje