Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na sygnale": Potrzebne będą dwie suknie ślubne...

W 268. odcinku "Na sygnale" (emisja w środę 22 kwietnia o godzinie 21.55 w TVP2) Zosia (Edyta Bełza) poprosi Annę, aby pomogła jej wybrać suknię ślubną. Powie ukochanej ojca, żeby była z nią szczera do bólu.

Wiktor (Wojciech Kuliński) postanowi w końcu oświadczyć się Annie (Lea Oleksiak). Padnie przed lekarką na kolana i poprosi, by została jego żoną. Chwilę później usłyszy upragnione "tak"!

Reklama

- W tej wyglądasz, jakbyś owinęła się w firankę - stwierdzi lekarka, widząc dziewczynę w różowej sukience z dość pokaźnym dekoltem.

Dopiero druga z wybranych przez Zosię do przymiarki kreacji zyska uznanie doktor Reiter.

Nowy, który akurat zjawi się w pokoju socjalnym, spojrzy na byłą narzeczoną i uśmiechnie się.

- Ładnie... - wyszepcze.

- Bierz tę - powie Anna, nie przypuszczając, że wkrótce też będzie musiała zacząć rozglądać się za suknią na... własny ślub!

Niedługo później Anna - zmęczona po bardzo ciężkim dniu - będzie chciała jak najszybciej wrócić do domu. Tymczasem Kuba (Wojciech Zygmunt) oznajmi jej, że musi wziąć drugi dyżur.

- Nie mam nikogo innego... - westchnie Szczęsny.

- To poszukaj - zdenerwuje się doktor Reiter.

W tej samej chwili oboje usłyszą dźwięk sygnalizujący nadejście zgłoszenia.

- Mężczyzna, 50 lat, ból w okolicach serca - przeczytają wiadomość od dyspozytora. Anna odłoży prywatne ubrania z powrotem do szafki i wyjdzie z bazy.

Lekarka podejdzie do karetki, odtworzy drzwi do części medycznej i zobaczy... Wiktora ubranego w elegancki garnitur i trzymającego w dłoniach bukiet czerwonych róż. Banach uklęknie przez ukochaną.

- Wyjdziesz za mnie? - zapyta.

- Tak! - usłyszy.

O tym, że Wiktor wreszcie zdecydował się poprosić Annę o rękę, jako pierwsza dowie się Zosia... Jak zareaguje, gdy nagle okaże się, że nie tylko ona stanie wkrótce na ślubnym kobiercu?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje