Na sygnale
Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 6254
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale" po wakacjach: To on zastąpi Britney! Nie wszyscy będą zadowoleni

Po wakacyjnej przerwie w "Na sygnale" faktem stanie się zatrudnienie w leśnogórskiej stacji ratowników niejakiego Romka (Izydor Łobacz), przyjaciela Alka (Adam Turczyk) ze studiów. Decyzją Martyny (Monika Mazur) zajmie on miejsce Britney (Paulina Zwierz), która postanowi już na stałe polecieć razem ze Sławkiem (Daniel Mosior) do Nowej Zelandii.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Martyna przydzieli Romka do zespołu doktora Góry (Tomasz Piątkowski), który od początku opowiadał się przeciwko jego zatrudnieniu w stacji. Uznał go za "niebezpieczny element" – do tego stopnia, że poinstruował szefową, żeby nie zapomniała poprosić nowego pracownika o zaświadczenie o niekaralności.

"Na sygnale" po wakacjach: Góra przyzna się do błędu

Z uwagi na braki kadrowe zespół Góry będzie składał się tylko z dwóch osób. Ku wielkiemu zdziwieniu Artura, Romek okaże się we współpracy wyjątkowo odpowiedzialny i profesjonalny. Góra, chcąc nie chcąc, będzie musiał przyznać się do błędu w ocenie nowego kolegi. Dojdzie nawet do tego, że uzna, że z nikim nie uzupełnia się tak świetnie podczas akcji ratunkowych.

Reklama

"Na sygnale" po wakacjach: Kiedy i gdzie emisja?

Przypominamy, że serial "Na sygnale" będzie po wakacjach emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 21.55 w TVP2.

Czytaj więcej: "Na sygnale": Odcinek 576. Porzuci Leśną Górę i na zawsze poleci na Nową Zelandię?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na sygnale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy