Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Na sygnale”: Pamiętacie Amelię Radecką? Aktorka została... reżyserką!

​Amelia Radecka, którą ostatnio mieliśmy okazję oglądać jako matkę Nowego w trzech odcinkach "Na sygnale", marzyła kiedyś, by dostawać wspaniałe role w interesujących produkcjach i błyszczeć na czerwonych dywanach. Niestety, mimo że robiła wszystko, żeby zaistnieć, latami grała tylko tzw. ogony w popularnych serialach, a w końcu przepadła. Dziś odnosi sukcesy jako... reżyserka.

Amelia Radecka od dziecka marzyła, by zostać aktorką. Niestety, jej próby zdobycia indeksu warszawskiej Akademii Teatralnej nie powiodły się... Została za to przyjęta do Studia Aktorskiego działającego przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie, które ukończyła w 1999 roku. 

Reklama

Zanim w 2003 roku zadebiutowała przed kamerą na planie niezapomnianej "Świętej wojny" (zagrała epizod w jednym z odcinków sitcomu), mogła się już pochwalić kilkoma niewielkimi rolami na scenie Teatru Nowego w Zabrzu i... dyplomem ukończenia Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. 

W 2010 roku, a miała już wówczas na swoim koncie kilkanaście malutkich rólek w serialach, zrezygnowała z pracy w teatrze i ukończyła kolejne studia - tym razem została absolwentką Wydziału Psychologii na stołecznym Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje