Reklama

"Na sygnale": Odcinek 321. Tatiana Sosna-Sarno w Leśnej Górze!

67-letnia obecnie Tatiana Sosna-Sarno, czyli m. in. niezapomniana Ania Heimann z "Polskich dróg", pielęgniarka Małgosia z "Czterdziestolatka", Wanda z "Najdłuższej wojny nowoczesnej Europy" czy pani Jadzia z "Alternatywy 4", wystąpi gościnnie w 321. odcinku "Na sygnale". Sprawdź, kogo zagra!

"Na sygnale": Co po wakacjach?

W 321. odcinku "Na sygnale“, czyli pierwszym z 9. sezonu, który telewizyjna Dwójka wyemituje po wakacjach, ekipa leśnogórskich ratowników dostanie wezwanie do niewychodzącej od dawna z domu Ewy (Sara Nowacka). Zaalarmuje ich jej sąsiadka (Tatiana Sosna-Sarno).

- Kiedy rano zanosiłam jej zakupy, była bardzo blada. I miała takie kołatanie serca - poinformuje. - Może zasłabła? - rzuci, gdy Ewa nie będzie otwierała drzwi.

Martyna (Monika Mazur-Chrapusta) zacznie dociekać, dlaczego tak młoda kobieta w ogóle nie wychodzi z domu. Czyżby była niepełnosprawna?

- Nie. Chyba ma depresję. Wie pani, to taka nowa choroba, o której mówią w telewizji - stwierdzi zatroskana sąsiadka.

Reklama

- Od dawna tak siedzi w domu? - zapyta Martyna.

- Odkąd straciła pracę, czyli już z rok będzie. Mamy wspólny balkon, czasem podlewałam jej pelargonie, jak gdzieś wyjeżdżała. A teraz patrzę, samochód stoi, ona w domu, a pelargonie suche. Jak wiór. Zapukałam, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku. A tam... Zresztą sami państwo zobaczą, co ja będę mówić... - zrelacjonuje sąsiadka.

Czy Ewa rzeczywiście cierpi na depresję? Jaka będzie diagnoza ratowników z Leśnej Góry? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacyjnej przerwie.

Zobacz też:

​"Na sygnale": Kuba przejmie opiekę nad synkiem Basi i Adama!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje