Reklama

"Na sygnale": Marcelina Zawadzka jak syrenka! Aktorka i prezenterka TVP odpoczywa na wakacjach w Tajlandii

Marcelina Zawadzka, aktorka serialu "Na sygnale" i prezenterka TVP, korzysta z dobrodziejstw lata! Piękna modelka oraz Miss Polonia z 2011 roku wybrała się w kolejną podróż, a kolejnym punktem na jej mapie została… Tajlandia! To właśnie tam od kilku dni Zawadzka „ładuje akumulatory”, przy okazji aktualizując swoją instagramową galerię fotografii.

Marcelina Zawadzka spędza wakacje w Tajlandii

Marcelina Zawadzka znów spakowała walizki i wyruszyła w kolejną podróż. Tym razem obrała dość nieoczywisty kierunek, a pierwszymi zdjęciami już podzieliła się na Instagramie! "Syrena" - określił ją jeden z internautów.

Pod najnowszą serią fotek była współprowadząca program: "Pytanie na śniadanie" zawarła kilka słów refleksji na temat wycieczki, dzieląc się m.in. informacjami o ograniczeniach. Zawadzka uczuliła również swoich obserwatorów na to, by - wybierając się w podróż - odpowiednio wcześniej zadbali o wszelkie dokumenty:

Marcelina Zawadzka jak syrenka!

Reklama

Podczas gdy jedni internauci dopytywali o szczegóły podróży, inni ruszyli z komplementami! Marcelina Zawadzka stanęła bowiem na plaży przed obiektywem w wakacyjnym stroju, dobierając do kostiumu kąpielowego długą, jasną spódnicę oraz słomkowy kapelusz. Całość dała prawdziwy efekt "wow"!

Sama modelka, po zakończeniu telewizyjnej przygody, skupiła się na działalności internetowej, od czasu do czasu polecając na swoim profilu rozmaite produkty. Najważniejszą część na Instagramie Marceliny niezmiennie stanowią jednak kolorowe fotorelacje, które za każdym razem zbierają mnóstwo komplementów. Trudno się temu dziwić - gwiazda ujęciach wygląda fantastycznie! Czekacie na jej kolejne wakacyjne "pocztówki"?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje