Na sygnale
Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 6252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Kim jest Piotr Strzelecki?

Zapraszamy na spotkanie z naszym "braterskim" serialem - "Na sygnale"... i z kolejnym bohaterem ze stacji ratownictwa z Leśnej Góry: Piotrem Strzeleckim!


Piotrek (w tej roli: Dariusz Wieteska) ma 28 lat i pracuje jako ratownik, ale wciąż marzy o studiach medycznych. Jest wygadany, ciekawy świata i ludzi... A w kryzysowych sytuacjach szybko wkracza do akcji - i czasem daje się ponieść emocjom.

Na ulicy odwraca się za wszystkimi dziewczynami, w Leśnej Górze flirtuje z pielęgniarkami... Ale twardo zapowiada, że "usidlić" żadnej się nie da. A do tego co chwila żartuje z Adama - młodszego kolegi, który założył już rodzinę i trafił "pod pantofel" żony. Sam od lat jest za to wierny tylko jednej miłości: do motoryzacji. 

Reklama

Jako kierowca karetki, Piotrek o firmowy pojazd dba niemal jak o własny: chucha, dmucha, dopieszcza... I umie wóz naprawić nawet, gdy zepsuje się na środku lasu. Prywatnie jest za to fanem samochodów w stylu retro i już zaplanował kupno "najpiękniejszego auta na Ziemi" - z 1978 roku... Jak rozwinie się ta "miłosna historia"?
 
Ciekawych zapraszamy do TVP 2 - na premierowe odcinki "Na sygnale" - już od 12 lutego!

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Na sygnale | Dariusz Wieteska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy