Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3764
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz w Leśnej Górze

Wkrótce Katarzynę Cichopek, czyli Kingę Zduńską z sagi rodu Mostowiaków oraz Jarosława Jakimowicza, niezapomnianego Cichego z "Młodych wilków, zobaczymy w gościnnych rolach w serialu TVP2 "Na sygnale". A Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) dostaną propozycję zagrania w filmie!

Zdradzamy, że w 141. odcinku "Na sygnale" (emisja w maju w TVP2) Kubicka i Strzelecki wybiorą się na wspólne wakacje. Niestety, nie uda im się wyjechać na Seszele, bo w ostatniej chwili okaże się, że paszport Strzeleckiego stracił ważność. Para wyląduje więc nad polskim zalewem, ale za to przeżyje przygodę życia!

Reklama

Ledwo rozlokują się w hotelowym pokoju, usłyszą dobiegające zza drzwi rozpaczliwe wołanie o pomoc. Wybiegną na korytarz i zobaczą leżącego na podłodze mężczyznę i biegnącego w jego kierunku ratownika, który rozpocznie akcję ratunkową. Natychmiast zorientują się, że ów ratownik niewiele wie o defibrylacji oraz intubacji i wszystko robi nieprawidłowo.

Doktor Hans, ostatnia defibrylacja

- Człowieku, zrobisz mu krzywdę! - krzyknie Piotr i rzuci się na ratunek nieprzytomnemu mężczyźnie.

I wówczas przekona się, że leżący na ziemi mężczyzna ma się całkiem dobrze, tylko udaje, że ma zawał serca!

- Oni tu film kręcą! - olśni Kubicką.

Zachwycony autentyczną reanimacją w wykonaniu Strzeleckiego reżyser (Sławomir Pacek) poinformuje, że jego ekipa kręci właśnie ujęcia do jego najnowszego filmu pt. "Doktor Hans, ostatnia defibrylacja". A gdy Martyna i Piotr nieśmiało zasugerują artyście, że nie powinien kręcić scen z udziałem ratowników medycznych, nie mając pojęcia na temat ich pracy, twórca zaproponuje im role w swym obrazie. Dopiero wtedy Martyna rozpozna w grającym nieprzytomnego pacjenta aktorze gwiazdora Rudolfa Fejma (Jarosław Jakimowicz).

Prośba o selfie i... prawdziwy zawał

- Jak mogliśmy go nie poznać? Poprosisz o autograf? Albo lepiej selfie? - usłyszy z jej ust Strzelecki.

Kilka godzin później, gdy ucharakteryzowany Piotr zjawi się na planie filmu, zauważy, że Fejm ledwo trzyma się na nogach.

- Pomocy... - wyszepce gwiazdor, złapie się za serce i z hukiem upadnie na podłogę.

- On może mieć zawał, trzeba go ratować - krzyknie Strzelecki.

Tyle że nikt z ekipy nie potraktuje jego słów poważnie. W rzeczywistości filmowy gwiazdor dozna nagłego zatrzymania krążenia i naprawdę będzie groziła mu śmierć!

Złamany palec statystki

Strzelecki i Kubicka - grając ratowników reanimujących pacjenta - zaczną ratować Fejma. Podekscytowany reżyser uzna, że właśnie odkrył w nich nowe gwiazdy. Strzelecki zdecyduje się... porwać wypożyczoną na potrzeby filmu karetkę i zawieźć Rudolfa do szpitala w Leśnej Górze. Na drodze stanie mu jednak bardzo zdenerwowana statystka (Katarzyna Cichopek). Zagrozi Piotrowi pozwem, jeśli natychmiast nie zajmie się jej złamanym palcem!

Czy Martynie i Piotrowi uda się uratować życie gwiazdora? Odpowiedź na to pytanie poznamy w maju, kiedy TVP2 wyemituje 141. odcinek "Na sygnale" zatytułowany "Dr Hans".

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje