Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3796
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Bohater… czy samobójca?

Zosia i Anna nadal czekają na wieści o Wiktorze – i z trudem zachowują nadzieję… Tymczasem media donoszą, że obóz, w którym był doktor Banach, ewakuowano. Jeden z uczestników wyprawy, ciężko ranny, nie mógł jednak zejść z góry - a lekarz postanowił...

Reporterzy, którzy relacjonują wydarzenia w Nepalu, gromadzą się przed stacją - żądni sensacji, za wszelką cenę.

Reklama

A jedna z dziennikarek zmusza nawet Zosię, by zgodziła się na krótki "wywiad"... Swoimi pytaniami doprowadza nastolatkę do łez.

- Wiktor Banach nie wrócił ze wszystkimi do obozu. Postanowił pomóc Sławkowi Malinowskiemu, który prawdopodobnie ma obrzęk płuc i nie ma sił schodzić sam... Przecież to samobójstwo!(...) Wiktor Banach zostawił żonę w podobnych okolicznościach... Myślisz, że dlatego nie chciał teraz zostawić partnera? Tata miał wyrzuty sumienia, kiedy wrócił bez mamy? Rozmawialiście o tym?

Tymczasem nagle w obronie córki Wiktora staje... Potocki! Lekarz zachowuje zimną krew i najpierw dziennikarzy wyprasza, a później daje dziewczynie środek na uspokojenie.

- Nikt nie powiedział, że twój tata nie wróci. Nikt tak nie myśli!

- Wszyscy tak myślą! Pan też...

- Ci, co tak myślą, nie znają Wiktora Banacha...

Zosia - po tym, jak utraciła matkę - rozumie jednak, co oznacza "załamanie pogody" na najwyższym szczycie świata... I znów wybucha szlochem. A chwilę później zwraca się przeciwko Annie.

- Zabiłaś go! Zabiłaś!!! Nie góra... Ty! Dlaczego pozwoliłaś mu jechać?! Boże, błagam, nie...

Jaki będzie finał? Czy z Nepalu napłyną w końcu dobre wieści - i bliscy Wiktora odetchną z ulgą? A może Annę i Zosię czeka kolejna tragedia?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

www.nasygnale.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje