Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3676
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Będą silne emocje!

W chwili, w której dostają wezwanie, zaczyna się tzw. złota godzina. Każda upływająca minuta zmniejsza szanse chorych i rannych. Sukcesy i porażki ratowników medycznych zobaczymy w nowym serialu.

Ratownicy nie tyle leczą, co walczą o przeżycie pacjentów. Mają ich jak najszybciej dostarczyć do szpitala, gdzie zajmą się nimi lekarze. Bez wyników szczegółowych badań muszą podejmować ważne decyzje, ufając swojemu doświadczeniu i intuicji.

Reklama

Bohaterowie nowego serialu współpracują z medykami z Leśnej Góry, bo "Na sygnale" jest powiązany fabularnie z "Na dobre i na złe". Dlatego zobaczymy w nim m.in. doktora Sambora (Radosław Krzyżowski).

Młodzi ambitni

Pozostałych bohaterów dopiero poznamy. Szefem zespołu jest Wiktor Banach (Wojciech Kuliński). Niedyś był świetnie zapowiadającym się chirurgiem. Jego drugą pasją, którą dzielił z żoną, była wspinaczka. W czasie jednej z wypraw wysokogórskich doszło do tragedii, kobieta zginęła. Załamany Wiktor musiał zbudować życie od nowa, zajmując się małą córką. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem z dwojgiem dwudziestolatków.

Martyna Kubicka (Monika Mazur) to świeżo upieczona absolwentka szkoły ratownictwa. Niewiele dłuższy staż w zespole ma Adam Wszołek (Konrad Darocha). Kierowcą karetki jest Piotr Jankowski (Dariusz Wieteska). Kiedyś marzył o studiowaniu medycyny, ale z planów nic nie wyszło, bo po przedwczesnej śmierci ojca musiał pójść do pracy, by pomóc matce i rodzeństwu. Ma jednak świadomość, że ratuje ludzi, a więc został wierny swojemu powołaniu.

Co robić?

W każdym z 26 odcinków zobaczymy historię jednego pacjenta, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami: próbę samobójstwa, zawał, upadek z dużej wysokości czy skomplikowany poród odbierany daleko od szpitala. Będzie naprawdę dramatycznie! Ale twórcy nie chcą ograniczyć się do dostarczenia silnych wrażeń. Chcą też przekazać informacje na temat zachowania się w nagłych przypadkach.

Często akcja reanimacyjna podjęta przez zwykłych ludzi pozwala uratować czyjeś życie. Dwójka zaprezentuje premierowy odcinek we środę po "Na dobre i na złe". W lutowe czwartki będą emitowane po dwa odcinki (powtórkowy z poprzedniego dnia i premierowy). W marcu serial będzie natomiast emitowany we czwartki. 

IP

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na sygnale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje