Reklama

Martyna porzuci Leśną Górę?

Po wakacjach Martyna (Monika Mazur-Chrapusta) rozwinie skrzydła jako influencerka. Konta Kubickiej w mediach społecznościowych będą biły rekordy popularności. Czy to oznacza, że żona Piotra (Dariusz Wieteska) zrezygnuje z pracy ratowniczki w leśnogórskiej bazie i w całości odda się karierze w internecie?

- Odwalasz kawał roboty w tych social mediach - pochwali ją szef Beniamin (Hubert Jarczak).

- Widziałeś? - ze zdziwieniem zapyta Martyna.

- Followuję cię - powie Vick z rozbrajającym uśmiechem.

Pochwała szefa podziała mobilizująco na Kubicką. Po wakacjach będzie realizowała jeszcze więcej live’ów dla swoich fanów. Jej relacje na żywo będą niosły bardzo ważne społecznie treści.

Oto przykłady z 321. odcinka "Na sygnale", który na antenę TVP2 trafi po wakacyjnej przerwie:

"Pytacie często, jak zdiagnozować chorego. Odpowiedź brzmi: nie diagnozować, skupić się na pierwszej pomocy".

Reklama

"Jacek pyta, dlaczego nie diagnozować. Bo od tego są lekarze. Nawet my, ratownicy, mamy często problem z postawieniem diagnozy".

"Dokładnie, Alicja. Jest wiele chorób z niejednoznacznymi objawami. Borelioza jest jedną z nich".

"Masz rację, Pati - tężyczka także".

"Oho, muszę lecieć na akcję. Pamiętajcie, że pierwsza pomoc nie tylko ratuje życie, ale jest obowiązkiem każdego z nas. Więcej w następnym odcinku. Pa!"

- Zamieszczam edukacyjne treści, mnóstwo ludzi na tym korzysta - wyjaśni mężowi, który ze zdumieniem będzie przyglądał się jej poczynaniom.

- Aaaa, czyli to dla innych! A ja myślałem, że postanowiłaś zostać pierwszą medyczną influencerką - zażartuje Strzelecki.

- A nawet jeśli, czy coś w tym złego? - zdenerwuje się Martyna.

Do rozmowy małżonków wtrąci się Vick.

- Przepraszam. Ja bardzo cenię to, co robisz. Nie mógłbym wyobrazić sobie lepszej wizytówki bazy. I ratownictwa medycznego w ogóle - oceni Benio.

- Ej, ja też nie! - zreflektuje się Strzelecki.

W tym miejscu uspokajamy fanów "Na sygnale", że Martyna nie zamierza porzucić pracy ratowniczki na rzecz bycia influencerką. Będzie chciała łączyć ze sobą obie te aktywności. 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje