Reklama

Marcelina Zawadzka pokazała ukochanego!

​Marcelina Zawadzka wróciła właśnie z egzotycznych wakacji w Meksyku, które spędzała w towarzystwie Natalii Siwiec i... tajemniczego Tomasza! Teraz do sieci trafiła jednoznaczna fotografia. Czyżby mężczyzna był nowym partnerem modelki!


Ona potrafi rozgrzać swoich fanów! Marcelina Zawadzka regularnie publikuje na Instagramie swoje fotografie, które za każdym razem zachwycają internautów! Szczególne zamieszanie w sieci robią odważniejsze kadry 31-latki, na których ta prezentuje wielbicielom swoją niemal idealną sylwetkę.

Od kilku dni do internetowej galerii modelki trafiały gorące fotografie prosto z Meksyku! Gwiazda wybrała się na egzotyczne wakacje do Natalii Siwiec i jej rodziny. Jak wychwycili czujni internauci, w wyjeździe towarzyszył jej także tajemniczy Tomaszem.

Reklama

Po powrocie do Polski Zawadzka opublikowała w sieci

jeszcze kilka kadrów  ze swojego urlopu. Wyjątkowe zdjęcia opatrzyła

refleksyjnym opisem:

"Przez całe życie biegniemy

za czymś czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej.

Pomyśl o tym, co sprawia Ci radość i przy kim czujesz się dobrze. Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich, odrzuć wszystko co przywołuje złe wspomnienia".


Na ostatniej fotografii modelka zapozowała ze wspomnianym Tomaszem! Wiele wskazuje na to, że mężczyzna to nowy parter gwiazdy! Pięknie razem wyglądają, prawda?

Zachwyceni fani dopytują się gwiazdy o tajemniczego mężczyznę ze zdjęcia. Czy Zawadzka wkrótce zdradzi więcej na temat swojego ukochanego?

"Marcela nowy facet?",

"Piękna para!",

"Wyglądasz na szczęśliwą".


Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama