Na sygnale
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 6016
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcelina Zawadzka kusi w letniej sukience

Marcelina Zawadzka lubi dzielić się na Instagramie swoimi najnowszymi stylizacjami. Tym razem zachwyciła swoich fanów, pokazując się w letniej sukience. W komentarzach zaroiło się od komplementów.

Zdjęcia publikowane przez Marcelinę na jej mediach społecznościowych zawsze wzbudzają niemałe zainteresowanie. Była Miss Polonia jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych i chętnie pozuje do zdjęć, pokazując także swój talent do świetnych stylizacji. 

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Zawadzka zaprezentowała się w letniej sukience, czym wywołała lawinę komentarzy. "Zawsze miej oczy otwarte. Obserwuj. Ponieważ wszystko, co widzisz, może Cię zainspirować" - napisała pod zdjęciem. 

Post Marceliny zebrał całą masę komentarzy! Komentujący zwracali uwagę nie tylko na świetnie dobraną kreację. Wielu chwaliło włosy i formę prezenterki, a także przyznali, że ta stylizacja ich zainspirowała. Niektórzy stwierdzili, że w końcu doczekali się czegoś, co dobrze podkreśla jej kobiecość. Lato się dopiero zaczęło, więc możemy liczyć na więcej ciekawych stylizacji w wykonaniu Marceliny. 

Reklama

"Wyglądasz olśniewająco!", "No w koćcu coć fajnego założyłaś i te długie włosy wymiatasz piękna", "Pojechana sukienka. Przykuwa uwagę ;)", "Obłędna!", "Przepiękna sukienka!" - czytamy komentarze pod zdjęciem.


Autor: Konrad Lubaszewski  

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy