Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3794
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcelina Zawadzka dołączyła do obsady "Na sygnale"

Do obsady "Na sygnale" dołączyła niedawno Miss Polonia 2011 i prowadząca program "Pytanie na śniadanie" - Marcelina Zawadzka. Rola lekarki Gabi Morawskiej nie jest debiutem aktorskim. Wcześniej mieliśmy okazję oglądać ją jako pielęgniarkę Alicję w "Pierwszej miłości".

Marcelina Zawadzka, która w 2017 roku otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii Nadzieja Telewizji, na początku czerwca pojawi się w Leśnej Górze jako lekarka Gabriela Morawska, by wesprzeć borykającego się z problemami kadrowymi Górę (Tomasz Piątkowski). Już podczas pierwszej akcji ratunkowej z jej udziałem wyjdzie na jaw, że jest bardzo dobrą znajomą... Piotra (Dariusz Wieteska).

Przybędzie z odsieczą

Reklama

Góra dowie się, że niemal wszyscy jego podwładni są albo chorzy, albo na urlopie, albo z ważnych powodów nie mogą stawić się w pracy.

- Jak mam łatać ten cholerny grafik, jak nie mam kim! - zdenerwuje się.

Nagle przed bazą pojawi się motocyklista w skórzanym kombinezonie. Zaparkuje swój pojazd na miejscu dla karetek, zgasi silnik i zdejmie kask. Okaże się, że to bardzo atrakcyjna kobieta...

- Ja do pana - motocyklistka podejdzie do Góry.

- Gabriela Morawska, jestem lekarzem. Przybyłam z odsieczą - stwierdzi, a widząc minę lekarza zażartuje, że pewnie nie spodziewał się... blondynki.

- Nieważne. Oprowadzę panią po stacji, zapoznamy się. Przepraszam, mamy straszny problem z kadrami - westchnie Artur.

Gabi uśmiechnie się do niego.

- Nie ma czasu na obwąchiwanie tyłków. Jestem tu, żeby pomóc. Zabieram chłopaków, a pan niech tu ogarnia, bo słyszałam, że ratownicy i lekarze padają u pana jak muchy - powie.

Chwilę później dyspozytorka Julia Ruda (Iga Górecka) odbierze wezwanie do wypadku. Gabi od razu wsiądzie do karetki i poleci Nowemu (Kamil Wodka) i Miśkowi (Janusz Szpiglewski), by natychmiast zrobili to samo.

Dobrzy znajomi

Na miejscu wypadku Gabi stwierdzi, że ranni chłopcy siedzący w rozbitym samochodzie są... naćpani. Lekarka postanowi wezwać jeszcze jedną karetkę. Po paru minutach do pięknej pani doktor, Nowego i Miśka dołączą Martyna i Piotr.

- Gabi? - zdziwi się Strzelecki, gdy zobaczy Morawską.

- To na serio ty? Zmieniłaś się. Co ty tu robisz? - zapyta.

Martyna będzie bardzo ciekawa, skąd Piotr zna Gabrielę.

- Nie jestem ślepa. Widziałam, jak na nią patrzyłeś - wyszepcze, ale ukochany da jej do zrozumienia, że nie chce wdawać się w rozmowę o Gabi.

Co łączy Strzeleckiego i Morawską? Czy śliczna lekarka zostanie w kierowanym przez Górę zespole na dłużej? Jak na jej pojawienie się w stacji pogotowia w Leśnej Górze zareaguje Wiktor (Wojciech Kuliński)? Przekonamy się o tym już wkrótce... Pierwszy odcinek "Na sygnale" z udziałem Marceliny Zawadzkiej zobaczymy na początku czerwca.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje