Na sygnale

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 5892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Agata Załęcka wyszła za mąż. Uroczystość pokazała w internecie!

Aktorka znana m.in. z serialu "Na sygnale" wyszła za mąż. Para pobrała się na jednej z greckich wysp.

Wybrankiem Agaty Załęckiej został Jakub Kwiatkowski, rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej. Para spotykała się od trzech lat. Zakochani zaręczyli się po roku związku wyspie Rodos. 

Aktorka utrzymywała w tajemnicy przygotowania do ślubu. Niedawno zdradziła jedynie, że szykuje dla swoich fanów niespodziankę. 

"Jutro, środa godz. 18.00 na moim Instagramie w relacji na żywo i na Fb" - napisała. Fani rzeczywiście byli zaskoczeni. 

Na profilu Agaty Załęckiej pojawiło się mnóstwo zdjęć z uroczystości, a nawet relacja na żywo z samych zaślubin. Pod postami od razu posypały się życzenia oraz gratulacje od fanów. Jednak wśród pozytywnych komentarzy znalazły się również i negatywne. Hejterzy zarzucali aktorce "sprzedaż" swojego ślubu. Załęcka opublikowała oświadczenie, w którym tłumaczyła swoją decyzję. Odniosła się również do artykułu na jednym z portali plotkarskich. 

Reklama

"Drogi Pudelku, cieszymy się i dziękujemy, że zauważyliście nasz ślub. Jednak nie zrozumieliście decyzji o transmisji online. W trudnych epidemicznych czasach nie jest łatwo zorganizować ślub. Nie każdy mógł przyjechać z nami i transmisja była dla naszej rodziny i przyjaciół. Cieszymy się, że również Was zainteresowała. To był najbardziej romantyczny ślub ever! Pozdrawiamy!" - napisała w opisie pod zdjęciem ze swoim świeżo poślubionym mężem. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy