Reklama

Na krawędzi

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 342
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotkanie z gwiazdami 2. serii serialu "Na krawędzi"

Zakończyły się zdjęcia do 2. serii serialu "Na krawędzi", który - zanim trafi we wrześniu na antenę Telewizji Polsat - oglądać będzie można na kanale ipla.tv. Z okazji zbliżającej się premiery gwiazdy "Na krawędzi 2" spotkały się z przedstawicielami mediów, by osobiście opowiedzieć o tym, co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu.

Kontynuacja serialu "Na krawędzi" powstała na wyraźne życzenie telewidzów, którzy wręcz wymogli na producentach realizację 2. serii. Bohaterami nakręconych właśnie odcinków "Na krawędzi" ponownie będą oficerowie z grupy operacyjnej policji, ale tym razem zajmą się zupełnie nowymi sprawami. Ich głowy zaprzątać będą śledztwa związane z handlem niemowląt, nielegalnymi adopcjami i eksperymentalnymi - nie zawsze legalnymi - testami wykonywanymi przez koncerny farmaceutyczne.

Reklama

Obok znanych z 1. sezonu Mai Hirsch, czyli Tamary Madejskiej, Marka Bukowskiego, czyli Tomasza Kamińskiego, i Przemysława Sadowskiego, czyli Andrzeja Czyża, w nowych odcinkach serialu zobaczymy m.im. Kamilę Baar.

- Lena Korcz, którą gram, obejmie stanowisko szefa wydziału po aresztowanym Tomaszu. To wrażliwa - ale bardzo twarda - policjantka, perfekcjonistka, uparta i odważna kobieta ukrywająca przez wszystkimi swą przeszłość, a przede wszystkim traumatyczne przeżycia z dzieciństwa - mówiła podczas spotkania z dziennikarzami Kamila Baar.

Zdradzamy, że Lena nie od razu zostanie zaakceptowana przez zespół, którym będzie kierowała. Nie od razu polubią ją też widzowie, ale z biegiem czasu, gdy zaczną odkrywać jej tajemnice, z pewnością obdarzą ją sympatią.

- Kamiński, aresztowany pod zarzutem zamordowania policyjnego informatora, będzie musiał walczyć o swe dobre imię i udowodnić, że został wrobiony. Nie zdradzę, jak potoczą się losy Tomasza, w którego się wcielam. Powiem tylko, że widzowie powinni się przygotować na wiele niespodzianek - mówi Marek Bukowski.

Scenariusz do "Na krawędzi 2" napisali Arkadiusz Borowik i Maciej Dutkiewicz - reżyser serialu.

1. odcinek 2. serii "Na krawędzi" dostępny będzie na kanale ipla.tv już od 1 lipca, następne - w kolejne wtorki. Na antenie Telewizji Polsat serial pojawi się dopiero po wakacjach.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wtorkowego spotkania z gwiazdami "Na krawędzi 2".

Dowiedz się więcej na temat: Na krawędzi 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje