Reklama

Na krawędzi

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 349
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seriale Polsatu z dobrymi wynikami

Nowy serial "Na krawędzi" był liderem swojego pasma, natomiast druga seria "Przyjaciółek" cieszyła się większą popularnością niż pierwszy sezon produkcji. Sprawdź szczegóły!


Ciąg dalszy nie nastąpi

Reklama

"Na krawędzi" Polsat nadawał w każdy czwartek o 22.00 począwszy od 28 lutego do 23 maja. Serial oglądało średnio 1,88 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement) - donosi serwis Wirtualnemedia.pl.

W swoim paśmie serial zajął pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym, wyprzedzając TVN, która pokazywała wówczas "Kuchenne rewolucje" oraz filmy fabularne i TVP 1 (programy Elżbiety Jaworowicz, "Anatomia prawdy").

Serial opowiadał historię Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej i niezależnej kobiety, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. W produkcji wystąpili również m.in. Marek Bukowski, Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka czy Piotr Fronczewski. Reżyserią zajął się Maciej Dutkiewicz, który jednocześnie był współautorem scenariusza, napisanego w duecie z Arkadiuszem Borowikiem.

"Na krawędzi" stanowiło zamkniętą historię. Stacja Polsat nie planuje kontynuacji serialu. 

Do zobaczenia w 2014 roku!

2. sezon "Przyjaciółek", nadawany w czwartki o 21.05 od 28 lutego do 23 maja, śledziło średnio 2,59 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement). Tym samym serial poprawił ubiegłoroczne wyniki oglądalności, które wówczas wynosiły 2,4 mln widzów - donosi serwis Wirtualnemedia.pl.

Polsat w czasie emisji "Przyjaciółek" zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym, liderem była stacja TVN.

Trzecia seria "Przyjaciółek" zostanie pokazana najprawdopodobniej na wiosnę 2014 roku. Powodem przesunięcia emisji jest fakt, że trzy spośród czterech głównych bohaterek serialu (Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska) spodziewają się potomstwa.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje