Reklama

Na krawędzi

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatnia sprawiedliwa

Tragedia sprzed lat i poszukiwanie odwetu - to główne wątki kryminalnego serialu Polsatu "Na krawędzi", który odwiedziliśmy na planie.


Reklama

Atrakcyjna bizneswoman Marta Sajno (Urszula Grabowska) przyjeżdża z Kanady, żeby po latach wymierzyć sprawiedliwość. Nie wie, że podejmuje śmiertelnie niebezpieczną grę, bo ludzie, którzy ją skrzywdzili, doszli do wysokich stanowisk i zrobią wszystko, żeby nie stracić pozycji.

Twardziele w mundurach

Bohaterka wejdzie w świat polityków, biznesmenów, prawników i policjantów. Niektóry będą jej sojusznikami. Poznamy m.in. Tomasza - szefa specjalnej grupy policji. - To uczciwy i bezgranicznie oddany swojej pracy stróż prawa, ale ze słabością do kobiet - mówi odtwórca tej postaci Marek Bukowski.

- Nie ma życia prywatnego, wolny czas dla niego nie istnieje, gdyż praca całkiem go pochłania. Przez nią stracił żonę... Jego prawą ręką jest Andrzej. - W każdym środowisku ma znajomych, dlatego zdobycie nawet trudno dostępnych informacji nie stanowi dla niego najmniejszego problemu - charakteryzuje swojego bohatera Przemysław Sadowski.

W trzynastoodcinkowym serialu który wyemituje Polsat, zagrają też Maria Niklińska (jako córka Marty), Krzysztof Pieczyński (doradca rządowy), Mirosław Baka (były prawnik i alkoholik) i Mateusz Damięcki (prokurator).  


ART

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje